Puslapių kūrimas

Visus puslapius galite rasti turinio valdymo sistemoje, kairėje pusėje esančiame pasirinkime Puslapiai;

Nors puslapiai kuriami ir tvarkomi lygiai taip pat kaip ir įrašai, jie, skirtingai nei pastarieji, yra statiški svetainės elementai; Tai paprastai yra tokie puslapiai, kaip „Apie“ ar „Kontaktai“, kurių informacija, jeigu ir yra keičiama ir koreguojama, tai daroma tai labai retai;

Juose nėra atvaizduojami nei data nei puslapio kūrėjas;

Nuorodos į tokius puslapius, savaime suprantama, dažniausiai yra atvaizduojamos meniu juostoje. Puslapiai tampa labai svarbia sudedamąja dalimi, kuriant ne tik sėkmingą bet ir vartotojui patogią naudotis internetinę svetainę

Taip pat galima sukurtus puslapius ištrinti bei redaguoti. Tereikia po puslapiu paspausti „Redaguoti“ arba „perkelti į šiukšlinę“, reiškiančius pašalinti arba redaguoti puslapį, tada puslapis  pašalinamas arba rodomas paredaguotas duomenų bazėje.

Paspaudus puslapių skiltyje „Kurti naują“, atsiveria forma į kurią reikia suvesti visą informaciją, kurią norime atvaizduoti svetainėje.

Puslapio pavadinimas – įvedamas puslapio pavadinimas (puslapio antraštė kuri bus rodoma puslapio viršuje, jeigu antraštės rodymas yra įjungtas).

Puslapio tekstas – įvedamas bent koks tekstas, kuris bus atvaizduojamas svetainėje. Taip pat šioje skiltyje galima įkelti paveiksliuką iš kompiuterio, ar paveiksliuko nuorodą ir pridėti kitus elementus jeigu yra naudojamas puslapio redagavimo įskiepis (pvz Elementor).

Sudėjus visą reikiamą informaciją į puslapį tereikia lango viršutinėje dešinėje pusėje paspausti Paskelbti / Atnaujinti, ir naujas puslapis bus sukurtas arba atnaujintas esamas.
Tiek puslapius, tiek įrašus, tiek visą kitą svetainėje esančią informaciją galima bet kada koreguoti, pakeisti, ar išimti. Nei puslapių, nei įrašų kiekis svetainėje nėra ribotas – galite talpinti tiek informacijos, kiek norite (riboja vietą tik jūsų turimo serverio planas).
Jei kada naudojotės senesne WordPress versija (mažesne nei 5.0), greičiausiai nustebsite pamatę naują turinio valdymo redaktorių. Jis daugeliu atvejų patogesnis ir universalesnis nei senasis WYSIWYG redaktorius. Visgi jei esate įpratę prie senojo redaktoriaus, galite jį įdiegti naudodami Classic editor nemokamą įskiepį – jis grąžins WordPress administravimo langus į įprastą, senesnėms WordPress versijoms numatytą režimą.