Virtualių / skaitmeninių prekių pardavimas (failų, dokumentų ir kt.)

Norite pardavinėti ne fizines prekes kurių nereikėtų pristatyti? „WooCommerce” palaiko šią galimybę.

Kaip sukurti virtualią prekę? Eikite į Produktai > Pridėti naują. Kurdami prekę galite įvesti pavadinimą, pridėti aprašymą, įkelti prekės paveikslėlį ir, kaip įprasta, nustatyti kainą (plačiau apie prekių kūrimą skaitykite čia.)

Tada slinkite prie „Produkto duomenys” sekcijos ir pažymėkite langelį „Virtualus”. Pažymint, kad prekė yra virtuali, prekei nebus taikomas pristatymas.

Jeigu ši virtuali prekė turėtų būti atsisiunčiama, tuomet papildomai pažymėkite varnele „Atsisiunčiamas”, kad būtų pridėti nustatymai įkelti failams. Galėsite pasirinkti failą iš „WordPress” failų galerijos arba įkelti naują failą iš kompiuterio ar kito įrenginio, bei nurodyti failo pavadinimą. Pagal numatytuosius nustatymus klientai gali atsisiųsti failus tiek kartų, kiek nori, ir tiek laiko, kiek nori. Jei norite apriboti vieno kliento atsisiuntimų skaičių, į lauką „Atsisiuntimo limitas” ir „Atsisiuntimo galiojimas” įrašykite atsisiuntimų kartų ir galiojimą dienomis skaičius.

Štai ir viskas, spustelėkite mygtuką „Paskelbti”, jūsų paskelbta prekė bus virtuali, kurios nereikės pristatyti su galimybe klientui atsiųsti failus po sėkmingo apmokėjimo.