Prekių atsargų valdymas

Atsargų valdymas yra viena svarbiausių verslo valdymo dalių. Tačiau daugelis naujų parduotuvių savininkų neįvertina, kokios svarbios yra geros „WooCommerce” atsargų valdymo priemonės.

„WooCommerce” turi integruotą galimybę sekti produktų atsargas. Atsargos valdomos produkto lygmeniu. Atsargos sumažėja automatiškai, kai klientai pateikia užsakymus, o „WooCommerce” turi naudingus įrankius klientų užsakymams ir siuntimo būklei sekti.

Atsargų, užsakymų ir siuntimo stebėjimas yra integruotas į išsamias atsargų ataskaitas ir statistiką. Dėl to galite išvengti perteklinių užsakymų, žinoti, kada reikia įsigyti papildomų atsargų, ir sužinoti, kuriems produktams sekasi geriausiai.

Pirmiausia turite užtikrinti, kad „WordPress” skydelyje būtų įjungtos „WooCommerce” inventoriaus stebėjimo parinktys. Eikite į WooCommerce > Nustatymai.

Nustatymų puslapio viršuje yra keli skirtukai. Spustelėkite tą, pasirinkite skyrerį Produktai, tada pasirinkite skyrelį Atsargos po pagrindiniais skirtukais.

Įsitikinkite, kad pažymėta varnelė Įjungti atsargų valdymą. Tai leis „WooCommerce” automatiškai atimti atsargas ir pakeisti atsargų būseną, jei jų pritrūks. Jei norite tai atlikti rankiniu būdu, palikite šią funkciją nepažymėtą.

Yra keletas nustatymų, į kuriuos norėsite atkreipti dėmesį.

  • Sulaikyti atsargas (min) – sulaikyti atsargas (neapmokėtiems užsakymams) x min. Kai šis limitas bus pasiektas, laukiantis apmokėjimo užsakymas bus atšauktas. Palikite tuščią, jei funkcija nereikalinga.
  • Pranešimai – tai leis išsiųsti el. laišką tiksliniams adresatams, kai produkto atsargos sumažės arba bus išeikvotos. Taip pat galite keisti besibaigiančių prekių ir pasibaigusių atsargų atsargų ribas.
  • Pasibaigusių produktų matomumas – tai padės paslėpti produktus iš jūsų parduotuvės, jei nėra atsargų likučio.
  • Atsargų rodymo formatas – pirkėjams galite tiksliai parodyti, kiek atsargų liko, rodyti tik tada, kai pasiekiama besibaigiančių atsargų riba, arba visiškai išjungti atsargų rodymą.

Taip pat yra kiekvieno produkto atsargų nustatymai, su kuriais norėsite susipažinti, jei kada nors norėsite redaguoti kiekvieną atsargą atskirai. Eikite į Produktai > Visi produktai ir spustelėkite Redaguoti bet kurį produktą. Slinkite žemyn iki Produkto duomenys sekcijos ir spustelėkite Atsargos.

Likučius galite valdyti ir per masinį redagavimą, plačiau apie tai čia.

Jei norite valdyti atskirus atsargų nustatymus, turite pažymėti varnelę prie Valdyti atsargas. Tuomet atsidarys papildomas laukelis Atsargų kiekis, kuriame galėsite nurodyti atsargų likutį.

„WooCommerce” išskaičiuos iš šio likučio kiekvieną kartą, kai atliksite pardavimą, taip pat automatiškai nustatys, kad produktų yra mažai arba jų nebeliko.

Deja, kai gausite pavyzdžiui naują prekių siuntą, turėsite rankiniu būdu atnaujinti atsargas. „WooCommerce” gali tik mažinti atsargas, bet ne didinti.

Likučių valdymas prekėms su variantais

Taip pat galite keisti produktų variantų atsargų būseną. Sukūrę variantus, galite pereiti prie kiekvieno iš jų skirtuke Variantai ir pakeisti atsargų kiekį, būseną ir atsargų ribą.

Kaip peržiūrėti atsargų būsenos ataskaitas

„WooCommerce” turi daugybę analitikos ir ataskaitų, kurias galima naudoti norint geriau stebėti savo atsargas.

Eikite į Woocommerce > Statistika > Atsargos puslapį, kurioje apžvelgiamas atsargų likutis ir būklė.

„WooCommerce” atsargų valdymą galima išplėsti įskiepiais. Pavyzdžiui, galima įsigyti įskiepių, kurie integruotųsi su mėgstama atsargų valdymo programine įranga, kad būtų galima automatiškai atnaujinti atsargas arba tvarkyti sandėlio stebėjimą. Pats „WooCommerce” turi pagrindinius dalykus, kurių reikia visiems pradedantiesiems.