Meniu kūrimas ir koregavimas

Kaip sukurti naują meniu?

  • Norint sukurti WordPress svetainės meniu, administraciniame meniu pasirinkite Išvaizda > Meniu.
  • Atsidariusiame lange įrašykite meniu pavadinimą (jis bus matomas tik jums, tam atvejui, kad atskirtumėte, jei turite keletą skirtingų).
  • Norint į meniu įtraukti svetainės puslapius, pažymėkite varneles ties kairėje pusėje esančiais puslapiais, ir spauskite Pridėti į meniu. Analogiškai ir su įrašais, kategorijomis ir kitomis nuorodomis. Pasirinkti meniu punktai matomi išrikiuoti vienas virš kito. Jei puslapių pavadinimai meniu punktams atrodo netinkami ir per ilgi, galima juos pervadinti (daugiau įrankių atsidaro paspaudus mažą trikampį ties kiekvienu meniu punktu).
  • Sudėjus visus reikiamus meniu punktus pažymėkite, kad šis meniu bus pagrindinis (Primary Menu arba panašiai priklausomai nuo temos), ir spauskite Išsaugoti meniu. Svetainės meniu bus automatiškai atvaizduotas jam numatytoje vietoje.

Meniu nuorodos gali būti kelių tipų – kreipiančios į puslapius, įrašus (arba jų kategorijas) arba kitur, kur norite (kitą puslapį, nuotrauką, failą ir t.t.). Taip pat galite kurti kelių lygių meniu punktus, tuomet, kaip nuotraukoje, meniu punkto blokelį patraukite kol pamatysite jį kiek dešiniau nuo virš jo esančio meniu punkto – tuomet dešinesnis meniu punktas bus antro lygio, t.y. matysis tik užvedus virš aukščiau esančio meniu punkto nuorodos.

Taip pat, WordPress teikiamų funkcijų pagalba galite ištrinti jau egzistuojantį meniu;

Meniu gali ir neatrodyti labai svarbi, o jos kūrimas sąlyginai paprastas, tačiau tai dar viena svarbi detalė. Detalė į kurią svarbu atkreipti dėmesį, kuomet yra kuriama internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė. Nepažiūrėkite į Meniu Juostą pro pirštus 🙂