Duomenų rinkimas ir saugojimas

„WordPress” naudoja daugiau kaip 30 mln. svetainių, turinio valdymo sistemos saugumu nuolat rūpinasi didelė programuotojų bendruomenė. Tačiau, užtenka vieno blogai suprojektuoto įskiepio ar šablono, kad iškiltų pavojus visai jūsų svetainei ir jos duomenų saugumui. Net pačios saugiausios svetainės niekada nėra šimtų procentų saugios, kadangi nuolatos atsiranda naujų saugumo spragų ir vis daugiau piktadarių siekiančių jomis pasinaudoti. Rekomenduojame svetainėje rinkti kuo mažiau duomenų, kad įsilaužimo atveju būtų nutekinta kuo mažiau duomenų.

Jeigu, jūsų svetainė yra reprezentacinė svetainė, ji greičiausiai nerenka lankytojų duomenų, nebent, renka kontaktų forma (retu atveju) ar panašiai. Galite pasikonsultuoti su mumis, padėsime identifikuoti kokie duomenys yra saugomi jūsų svetainėje, kadangi kiekvienos svetainės atvejis yra individualus.

Jeigu jūs valdote el. parduotuvę – tikrai renkate vartotojų duomenis, tokius kaip: užsakymų ar registracijos duomenis. Jeigu, lankytojų registracija jums nėra reikalinga, rekomenduojame jos nenaudoti, kadangi sumažinsite saugomų duomenų kiekį.

Rekomenduojame nekaupti užsakymo ir kitų duomenų neribotam laikui ir leisti sistemai šiuos duomenis reguliariai išvalyti.

Kaip pakoreguoti elektroninės parduotuvės duomenų saugojimo laikotarpį?

Atsidarykite „Woocommerce” nustatymus

Pasirinkite skydelį Paskyros ir privatumas.

Apačioje matysite asmeninių duomenų saugojimo nustatymus. Kiekvienam duomenų tipui galite nustatyti saugojimo terminą. Šiame nustatymų lange, taipogi, esant poreikiui galite išjungti lankytojų registraciją.