Valdikliai

Išvaizda> Valdikliai – tai įvairios mažesnės funkcijos, kurias galite patalpinti į temos palaikomus “konteinerius”. Konteinerių pavyzdžiais gali būti šoniniai blokai (kairėje arba dešinėje), viršutinis ar apatinis blokas (angl. header / footer), kuriuose galite iš valdiklių sąrašo įtraukti vieną ar kitą funkciją, pavyzdžiui naujausių įrašų atvaizdavimą, galeriją, paiešką, kategorijas ir kt.

Kai kurios temos gali turėti savo unikalius valdiklius ir daugiau įvairesnių ir skirtingiems puslapiams pritaikomų konteinerių, esant reikalui, visus juos galėsite rasti čia.

Kaip pridėti naują valdiklį?

Galite pridėti valdiklių keliais būdais.

Prie sekcijos į kurią galite įkelti valdiklį, paspauskite pliuso ikonėlę norėdami iškviesti valdiklių bloko meniu. Čia galite ieškoti valdiklio pagal pavadinimą. Arba spustelėkite mygtuką „Naršyti visus”, kad būtų rodomas visų galimų valdiklių meniu.

Tada tereikia viršuje dešinėje spustelėti „Atnaujinti” ir valdiklis bus rodomas jūsų svetainėje.

Kaip pašalinti valdiklį?

Spustelėkite ant valdiklio, kurį norite ištrinti.

Tada valdiklio bloko viršuje spustelėkite trijų taškų mygtuką. Taip atversite meniu, kuriame galėsite ištrinti valdiklį. Jei norite ištrinti valdiklį, tiesiog pasirinkite paskutinį pasirinkimą „Pašalinti”.