ELKO

~ 36,000 produktų

ELKO Group – IT prekių distributorius Lietuvoje teikiantis daugiau nei 36 000 prekių iš 10 000 partnerių ir 400 gamintojų. Nuo 2018 rudens ELKO keičia savo klientų sistemą: informacija apie produktus bus pateikiama ne XML formatu, o pasitelkiant SOAP Web servisus.

Pagrindinis įmonės sandėlys yra Latvijoje, o prekes juridiniams asmenims pristato Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir aplinkinėse valstybėse.

2021 m. pradžioje atnaujinta integracija į API V3.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ELKO, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

ALSO

~ 31,000 produktų

ALSO Lietuva tiekia rinkai kompiuterinę, programinę įrangą, kompiuterinių žaidimų įrangą, periferijos įrenginius bei buitinės elektronikos prekes. ALSO kompanijos tikslas – siūlyti kruopščiai atrinktą produktų spektrą, naujausias technologijas, greičiausius sprendimus, kas padidintų mūsų klientų darbo sėkmę ir užtikrintų nuolatinę pelningą jų veiklą. Visą savo dėmesį ALSO skiria klientų aptarnavimo kokybei, užsakymo ir pristatymo paprastumui, pasitelkdami moderniausias informacines technologijas.

ALSO portalas yra prekybos platforma IT pramonės prekėms ir paslaugoms. Viskas yra pritaikyta mūsų klientų poreikiams patenkinti. Visa tai daro ALSO kompetetingu, patikimu ir tvariu partneriu.

ALSO veikia daugiau nei 20 šalių – produktus per WiseXML galima imporuoti iš betkurios B2B posistemės.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ALSO, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

ACC Distribution

~ 10,000 produktų

ACC Distribution yra kompiuterių komponentų ir papildomų įrenginių distributorius, veikiantis keliose šalyse nuo 1998 m. Ir turintis daugiau nei 4000 klientų. IT, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos produktai.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ACC Distribution, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

ABC Data

~ 53,000 produktų

ABC Data tai vienas iš didžiausių IT prekių platintojų Rytų ir Vidurio Europoje – įmonės siūlomų prekių sąrašas apima 700 patikimų gamintojų ir daugiau kaip 100 tūkstančių produktų. Jų tarpe yra visų pasaulyje žinomų prekės ženklų kompiuteriai, bei nuosavos gamybos prekės, tame paruošti pagal užsakymą staliniai kompiuteriai (BlackBox) bei įvairios konfigūracijos Intel serveriai. Platintojas siūlo didelį komponentų pasirinkimą, tarp kitko: procesorius, pagrindines plokštes, RAM atmintis, diskus (magnetiniai, hibridiniai), korpusus, maitinimo blokus ir kitus…

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ABC Data, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

MC Distribution

~ 60,000 produktų

MC Distribution yra viena iš pirmaujančių didmeninės buitinės elektronikos prekybos platintojų Europoje, kurios būstinė ir sandėlis yra Rygoje, Latvijoje. MC Distribution komanda siūlo efektyvias logistikos paslaugas Jūsų užsakymams ir profesionalia pardavimų komandą visada pasiruošusia Jums padėti.

Įmonė siūlo galimybę  prisijungti  kelis tiekėjus vienoje platformoje,  sutaupant Jūsų verslo  išteklius ir laiką. Pateikiami produktų aprašymai ir nuotraukos yra itin aukštos kokybės.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su MC Distribution, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

TD Baltic

~ 6,000 produktų

TD Baltic yra vienas didžiausių IT produktų ir namų apyvokos platintojų Baltijos regione. Įmonė taip teikia teikia logistikos ir kitas pridėtinės vertės paslaugas savo klientams Baltijos šalyse. Įmonė daugiausiai dėmesio skiria pardavimams (B2B).

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su TD Baltic, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Matterhorn Wholesale

~ 170,000 produktų

„Matterhorn Wholesale“ veiklą pradėjo 2004 metais ir siūlo platų aukštos kokybės produktų asortimentą žemomis kainomis. Didžioji dalis produkcijos yra Lenkijos gamintojų.

Šio didmenininko kataloge yra ~ 25 000 produktų iš ~ 120 populiarių prekės ženklų. Tai įvairi apranga, apatinis trikotažas, apatiniai drabužiai, batai, aksesuarai ir kt.

Iinformacija apie produktus pateikiama net 11 kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų, olandų, italų, rusų, čekų, lenkų, rumunų, slovakų, vengrų). Tiekėjo buveinė yra Lenkijoje, tačiau gaminius pristato ne tik Europoje, bet ir Rusijoje, JAV, Kanadoje bei Australijoje.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Matterhorn Wholesale, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Mada.pl

~ 45,000 produktų

„Mada“ yra apatinio trikotažo ir kojninių/pėdkelnių tiekėjas iš Lenkijos. Bendrovė pateikia platų Europos gamintojų produktų asortimentą labai patraukliomis kainomis.

Produktų kataloge yra platus pasirinikimas vyrų, moterų ir vaikų apatinio trikotažo, maudymosi kostiumėlių ir kitų mados aksesuarų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mada.pl, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Bdroppy

~ 25,000 produktų

Bdroppy yra Brands Distribution Group priklausantis padalinys, kuris vykdo B2B prekybą avalyne, apranga ir aksesuarais. Šio platintojo katalogą sudaro produktai daugiau nei 100 žinomiausių prekinių ženklų produkcija: Adidas, Calvin Klein, Diesel, Emporio Armani, Fendi, Gant, Lacoste, Miss Sixty, Reebok, Tommy Hilfiger, Vans ir pan.

Informacija apie produktus pateikiama šiomis kalbomis: anglų, italų, prancūzų, vokiečių, ispanų, rumunų, olandų, lenkų ir lietuvių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Bdroppy, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Stock Firmati

~ 20,000 produktų

Stock Firmati yra Italų B2B aprangos, avalynės ir aksesuarų didmenininkas. Jų produktų katalogą sudaro žinomiausių vardų ir dizainerių gaminiai: Adidas, Calvin Klein, Diesel, Carrera Jeans, Celine, Converse, Diesel, Dolce&Gabbana, Gant, Geox ir pan.

Informacija apie produktus pateikiama šiomis kalbomis: italų, ispanų, anglų, prancūzų, vokiečių, bulgarų, slovakų, rumunų, lenkų, vengrų ir čekų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Stock Firmati, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

B2BSportswholesale.net

~ 120,000 produktų

B2bsportswholsale.net – tai internetine didmenine prekyba užsiimanti kompanija. Čia rasite platų, žinomų gamintojų sportinės aprangos bei įrangos pasirinkimą. Tiekėjas specializuojasi į aukštos kokybės sportines aprangas komandoms, sportiniams renginiams ir įmonėms. Taip pat siūlo sportinius laisvalaikio rūbus vyrams, moterims ir vaikams. Parduotuvėje yra daugiau nei 20000 aukštos kokybės prekių modelių už itin patrauklią kainą.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su B2BSportswholesale.net, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

B2B Immi Shop

~ 10,000 produktų

Immi.Shop vykdo sportinės avalynės didmeninę prekybą, o įmonės būstinė ir sandėlys yra Lenkijoje. Produktų katalogą sudaro žinomų gamintojų produkcija, kaip pvz.: 4F, Adidas, Nike, Puma, Reebok, Outhorn, Under Armour ir daug kitų.

Visą avalynės kolekcija rasite b2n.Immi.Shop internetinėje parduotuvėje.

Informacija apie produktus XML pateikiama šiomis kalbomis: lenkų, anglų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su B2B Immi Shop, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

LeanToys

~ 6,000 produktų

LeanToys – tai didelę kolekciją kokybiškų žaislų tinkančių įvairaus amžiaus vaikams. Tiekėjas siūlo lavinančius, įtraukiančius ir mokomuosius žaislus. Visi šie žaislai padeda išvystyti  įvairius vaiko įgūdžius taip pat tobulina loginį mąstymą.

LeanToys katalogą sudaro tokios prekių grupės:

  • Anglų kalbą lavinantys žaidimai;
  • Interaktyvios lėlės;
  • Plastikiniai kamuoliukai;
  • Plastikiniai ginklai;
  • Radijo bangomis valdomi žaislai;
  • Vaikiškos mašinėlės.

Visi žaislai turi reikiamus saugumo sertifikatus.

Prekių aprašymai teikiami lenkų, ukrainiečių, anglų ir vokiečių kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su LeanToys, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Pretendentas

~ 4,000 produktų

Didmeninė ir mažmeninė prekyba buitine technika: šaldytuvai, viryklės, skalbimo mašinos, kavos aparatai, kava, namų kvapai. Oficialus kavos aparatų gamintojo „Schaerer“ atstovas Lietuvoje ir Latvijoje.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Pretendentas, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

MAE Technology

~ 500 produktų

Pagrindinė UAB MAE Technology įmonės sritis – didmeninė prekyba fotografijos įranga. Prekyba veidrodiniais, skaitmeniniais, sisteminiais fotoaparatais, objektyvais, fotografijos įrangos priedais, baterijomis, bei kitais produktais.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su MAE Technology, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

XTG.PL

~ 3,000 produktų

XTG.PL yra elektrotechnikos tiekėjas iš Lenkijos. Bendrovė vykdo prekybą mobiliaisiais ir tinklo įrenginias, kompiuterine ir buitine technika bei grožio pramonės gaminiais. Žinomi prekių ženklai kaip: Acer, Xiaomi, Huawei, Alcatel, JBL, Lenovo ir pan.

XTG sėkmingai veikia pristatydami produktus į visas pasaulio šalis ir teikia savo klientams profesionalią pirkimo pagalbą bei patarimus.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su XTG.PL, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Deltaco Baltic

~ 6,000 produktų

Kompanija, vykdo didmeninę prekybą IT priedais, buitine technika ir elektronika, savo prekes tiekianti dideliems, vidutinio dydžio mažmeniniams prekybos tinklams ir smulkiems prekybininkams Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkose. Klientams siūlo rinktis prekes iš daugiau nei 150 gamintojų asortimento.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Deltaco Baltic, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

F9 Baltic

~ 3,000 produktų

F9 – tai efektyviai ir operatyviai dirbanti pardavimų įmonė baltijos šalyse, užsiimanti didmeniniu IT ir buitinės įrangos pardavimu. Savo klientams siūlantys: efektyvius logistikos sprentimus, puikų klientų aptarnavimą, bei profesionalias žinias apie prekes ir produktus.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su F9 Baltic, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Action S.A.

~ 20,000 produktų

Action S.A. yra įsikūrusi Lenkijoje ir prekiauja elektronika, buitine technika ir kompiuterine ir ryšių įranga. Tai yra viena iš lyderiaujančių įmonių savo sektoriuje Lenkijoje.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Action S.A., jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Officeday

~ 20,000 produktų

Officeday – viena didžiausių biuro ir mokyklinių prekių bei paslaugų tiekėjas Baltijos šalyse. Ši įmonė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia beveik 20m. Officeday gali pasiūlyti įvairių prekių šiuolaikiškam ir moderniam biurui – kanceliarinių prekių, išmaniąsias technologijas, maisto produktų ir gėrimų, darbo saugos priemonių bei verslo dovanas. Tai šiuolaikiška ir novatoriška įmonė savo klientams siūlanti kavos ir užkandžių aparatų, spausdintuvų nuomos paslaugas. Officeday asortimente daugiau nei 50 visame pasaulyje žinomų prekių ženklai.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Officeday, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Arte Domestica

~ 2,000 produktų

Arte Domestica vykdo didmeninę buitinės technikos prekybą. Prekių ženklai: Dyson, Melitta, Laurastar, WMF, SteamOne, Hurom, Wahoo, Chef’s Chouce, Swirl, Graff, Novis, Stuntus, Musetti, Steba, Elitair, Mauro Caffe, Mercaffe, Hofats ir daug kitų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Arte Domestica, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

JW Trade

~ 500 produktų

UAB JW Trade pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba dviračiais, detalėmis ir aksesuarais, prekinių ženklų atstovavimas ir jų pardavimų vystymas. Įmonė, turėdama išskirtinius ryšius ir kontaktus su dviračių gamintojais, gali patiekti dviračius pagal individualius užsakovo pageidavimus ir technines specifikacijas.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su JW Trade, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Hamakų Sala

~ 500 produktų

Hamakų Sala yra tiesioginis AMAZONAS atstovas Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Hamakusala.lt – internetinė hamakų parduotuvė.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Hamakų Sala, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Domus Lumina

~ 800 produktų

Domus Lumina  – langų uždengimo specialistai su 13 metų patirtimi., žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir 30 Europos šalių. Tai moderni ir novatoriška įmonė lyderiaujanti langų dekoravimo produktų gamybos srityje. Domus Lumina tai neribotų galimybių įmonė siūlanti itin platų audinių raštų ir spalvų asortimentą, taipogi didelį konstrukcijų ir mechanizmų pasirinkimą.
Patyrę konsultantai ras geriausią sprendimą kaip dekoruoti jūsų langus.
Domus Lumina yra oficialūs atsovai žinomų vardų kaip „Glagard AG“, „Benthin“, „Louvolite“.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Domus Lumina, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Mport

~ 6,000 produktų

MPORT yra Lietuvoje įsikūręs drop-ship produktų tiekėjas, kurie turi sandėlius Vokietijoje ir  Hong Kong. MPORT siūlo platų produktų asortimentą, pvz. sporto, namų apyvokos, grožio ir sveikatingumo, naminių augintinių prekės.

Produktų aprašymai yra pateikiami lietuvių, latvių, rusų, estų ir lenkų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mport, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Pricy

~ 20,000 produktų

Pricy.it – tai dizainerių rūbų išparduotuvė vsiai šeimai. Jų kolekcijose galite rasti drabužių, eksesuarų, naturalios odos gaminių bei batų. Pricy.it turi virš 350 įvairių žinomų firmų tokių kaip Guess, Diesel, Calvin Clein, taipogi nuolaidas siekiančias iki 90%. Šis tiekėjas yra 100% itališkas didmeninės prekybos atstovas, visi produktai yra nauji, orginalūs ir su etiketėmis.

Pricy.it turi 20 metų patirties dirbant su e-komercija taip pat dirba modernioje B2B platformoje. Visi produktų aprašymai yra pateikiami italų kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Pricy, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Ptakonline

~ 24,000 produktų

Ptakonline yra Lenkijoje įsikūrusi kompanija, kuri vykdo didmeninę prekybą moteriškais drabužiais. Jų sukurti drabužiai yra ne tik gražūs, bet ir patogūs. Turi taip pat ir „plus-size“ kolecijas.

Produktų aprašymai yra pateikiami lenkų kalba (aukštos kokybės nuotraukos, dydžių lentelės, sudėtis ir pan.).

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Ptakonline, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

AddMore

~ 3,000 produktų

Addmore – Fotoaparatų ir profesionalios foto įrangos tiekėjai Lietuvoje

Patyrę konsultantai padės išsirinkti reikalingą techniką ir profesionalui ir megėjui. Efektyvus ir greitas prekių pristatymas į bet kurią šalį.
Prekės kurias rasite parduotuvėje ir svetainėje:

• Fotoaparatai ir jų priedai
• Objektyvai ir jų priedai
• Vaizdo kameros ir jų priedai
• Fotostudijų įranga
• Optinė įranga
• Dronai ir jų priedai

Fotoaparatas.lt prekiauja tik specialistų vertinama ir pripažinta technika: Canon, Nikon, Sony, Kodak, FujiFilm, Panasonic, Manfrotto, DataColor, Sandisk, Integral, Lowepro, Veho, Nest, Eizo, Fancier, Nisi ir daugelio kitų gamintojų produkcija. Visoms prekėms suteikiame gamintojo garantijas.

Addmore produktų aprašymai galimi lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su AddMore, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Your New Style

~ 3,000 produktų

Moteriškų ir vyriškų drabužių didmeninė prekyba. Šis tiekėjas importuoja prekes iš Prancūzijos, Italijos ir Londono. YNS turi platų vyririškų ir moteriškų darbužių, batų ir aksesuarų pasirinkimą. Šis tiekėjas gali pasiūlyti itin aukštos kokybės produktų nuotraukas, kurios be jokios abejonės suteiks jūsų parduotuvei išskirtinumo.

Your New Style gali pasiūlyti prekių aprašymus šiomis kalbomis: lenkų, rusų, anglų ir vokiečių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Your New Style, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Prosport.lt

~ 4,500 produktų

Prekyba dviračių, slidinėjimo, teniso sporto prekėmis. Tenisui: Wilson, Tecnifibre, Lotto, Luxilon. Dviračiams: Bianchi, Scott, Brompton, Frog. Slidinėjimui: Atomic, Bolle, Dainese, Bogner. Sportiniai laikrodžiai: Suunto, Garmin.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Prosport.lt, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Mondex

~ 2,000 produktų

„Modex“ turi didžiulę patirtį interjero dizaino srityje. Tiekėjas siūlo du pagrindinius prekinius ženklus „Affek Design by MONDEX“ ir „Cookini“. Šie produktai yra itin aukštos kokybės, išskirtinio dizaino elementai. Jų klasikinis stilius ir praktiškumas vilioja klientus, ieškančius ekskliuzyvinės klasės namų apyvokos reikmėnų.

„Mondex“ kataloge rasite platų virtuvės aksesuarų, indų, keptuvių ir puodų pasirinkimą. Taip pat ir daugybė tekstilės gaminių, baldų, apšvietimo ir dekoravimo prekių. „Mondex“ siūlo „drop-shipping“ paslaugą ir garantuoja, kad prekės bus profesionaliai supakuotos ir išsiųstos galutiniam gavėjui per 24 valandas.

Visi produktų aprašymai yra pateikiami Lenkų kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mondex, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Evelatus LV

~ 500 produktų

Latvijoje įsikūrusi kompanija, kuri vykdo prekybą internetu ir fizinėse parduotuvėse. Evelatus taip pat gamina ir savo vardo mobiliuosius telefonus ir jų aksesuarus.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Evelatus LV, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Anvol

~ 2,500 produktų

Didmeninė ir mažmeninė prekyba žaislais ir vaikiškomis prekėmis. Įmonė savo veiklą vykdo Baltijos regione (Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Rusijos Kaliningrado srityje), Gruzijoje ir Uzbekistane. Pagrindinė būstinė ir logistikos centras įsikūrę šalia Talino.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Anvol, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

FactoryPrice

~ 27,000 produktų

Factory Price – unikalus internetinis tiekejas, galintis pasiūlyti įvairių stilių asortimentą. Tai daugybė žinomų firmų moteriški, vyriški ir vaikiški rūbai, batai ir aksesuarai. Factory Price ne tik didelį rūbų pasirinkimą visai šeimai, bet taip pat ir aukštos kokybės kosmetikos, kvepalų ir aksesuarų namams pasirinkimą.

Factory Price pateikia prekių aprašymus lenkų kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su FactoryPrice, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Sanifinas

~ 300 produktų

Įmonė Sanifinas yra įsikūrę Lietuvoje ir vykdo didmeninę prekybą  žaislais. Jų produktų katalogą sudaro stalo žaidimai, konstruktoriai, lėlės, minkšti ir mediniai žaislai bei mokomieji žaidimai.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Sanifinas, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Deimena

~ 3,000 produktų

Prekyba aukščiausios kokybės plovimo ir dezinfekavimo priemonėmis, skirtomis maisto pramonei, skalbykloms, žemės ūkiui. Prekiniai ženklai: KiiltoClean (Suomija), Kärcher (Vokietija), Vikan (Danija), TTSystem (Italija), 3M (JAV), System Cleaners (Danija) ir daugelis kitų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Deimena, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Montis Magia

~ 1,000 produktų

Prekyba alpinistine ir aukštalipių įranga, taip pat kelionine avalyne ir kitomis aktyvaus laisvalaikio prekėmis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Montis Magia, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

AP Trade

~ 3,000 produktų

Prekyba buitine technika bei audio/video komponentais, santechnika bei šildymo prekėmis, laisvalaikio, sporto bei turizmo prekėmis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su AP Trade, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

ASBIS

~ 13,000 produktų

ASBIS yra viena iš pirmaujančių informacinių technologijų (IT) produktų pardavėjų Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos šalių rinkose ir siūlanti didelį produktų asortimentą. Yra didysis Canyon, Prestigio, Dell, Samsung, Toshiba, Supermicro, Intel prekės ženklų tiekėjas.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ASBIS, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Mobilux

~ 1,000 produktų

MOBILIUX yra mobiliųjų telefonų, foto ir kompiuterinės įrangos pardavimų lyderė Latvijoje. Bendradarbiaudama su viso pasaulio gamintojais, savo klientams siūlo platų prekių pasirinkimą ir žemiausias kainas.
Pargrindinės MOBILIUX pardavimų sritys: mobilieji telefonai; skaitmeniniai fotoaparatai; LCD, LED, plazminiai televizoriai; MLUX kompiuteriai ir žaidimų konsolės.
Įmonė Latvijoje turi veikiantį garantinio aptrnavimo servisą, bei interneinę platformą, leidžiančią nuolat stebėti akcijas, rinktis ir rezervuotis pageidaujamas prekes, bei patvirtinti savo užsakmus.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mobilux, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Bajtel

~ 4,000 produktų

Bajtel.LV tiekia rinkai GPS navigacijos sistemos, mobilius telefonus, tinklo įrangą, ir periferijos įrenginius. Šiuo metu kompanija yra didžiausias GPS navigacijų sistemų importuotojas tiekiantis produkciją daugiau nei 55 įmonėms Baltijos šalyse.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Bajtel, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Ogmina

~ 4,000 produktų

Bajtel.LV tiekia rinkai GPS navigacijos sistemos, mobilius telefonus, tinklo įrangą, ir periferijos įrenginius. Šiuo metu kompanija yra didžiausias GPS navigacijų sistemų importuotojas tiekiantis produkciją daugiau nei 55 įmonėms Baltijos šalyse.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Bajtel, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Leno

~ 1,500 produktų

Įmonė yra didmeninės elektronikos, buitinės technikos ir prekių vaikams pardavėja Latvijoje. Savo klientams prekes siūlo rinktis iš daugiau nei 25 skirtingų kategorijų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Leno, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Proks

~ 2,000 produktų

Latvijos kompanija savo klientams siūlanti IT komponentus („Intel“, „AMD“, „WD“, „Seagate“, „Toshiba“, „Maxtor“, „Samsung“, „Kingston“, „Crucial“, „Microsoft“); Buitinės elektronikos („Samsung“, „LG“, „Philips“); Mobiliųjų telefonų („Apple“, „Samsung“, „LG“, „Sony“, „Google Pixel“) ir Buitinės technikos (Bosch, Electrolux, Indesit, Samsung, LG, Hansa, Eiron) prekes.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Proks, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Prenta

~ 4,000 produktų

UAB PRENTA platina populiariausią Lietuvoje buitinę techniką ir atstovauja pripažintiems Europos gamintojams nuo 1997 metų. Bendradarbiauja su mažmeninės prekybos buitine technika įmonėmis, virtuvės studijomis, architektais ir dizaineriais, bei santechnikos prekybininkais. Užsiima didmenine prekyba ir savo partneriams tiekia garsiausių gamintojų įmontuojamą bei laisvai pastatomą buitinę techniką. Rinktis galima iš daugiau nei 17 skirtingų prekės ženklų.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Prenta, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Oliver

~ 10,000 produktų

Biuro įranga ir reikmenys. Oliver.lt yra jau 15+ metų veiklą vykdančios įmonės Office System dalis. Tai yra viena didžiausius biuro reikmenų ir įrangos tiekėjų Lietuvoje.

Kartu, abi įmonės valdo 1000 kv. m. logistikos centrą Vilniuje. Veiklą daugiausia vykdo Lietuvoje, tačiau gali išsiųsti prekes ir į užsienį.

Produktų katalogą sudaro ~9500 prekių ir 30 gamintojų, kurios yra suskirstytos į kategorijas.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Oliver, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

IT Sales

~ 4,000 produktų

IT SALES yra TOP tiekėjas Baltijos šalyse, kuris tiekia gamykloje atnaujintas prekes internetinėms parduotuvėms, parduotuvių tinklams bei didelėms kompanijoms. Šis tiekėjas turi daugiau nei 10 metų didmeninės prekybos patirtį parduodant gamykloje atnaujintus bei naujus kompiuterius, nešiojamus kompiuterius bei kitą IT techniką.

IT SALES visada turi ir gali pasiūlyti platų kompiuterių asortimentą tiesiai iš savo sandėlių, greitai pristatys prekes ir suteiks garantinį aptarnavimą Jūsų klientams. Prekės gali būti pristatytos Baltijos šalyse ir Europos šalyse. Trečiosioms šalims prekių pristatymas vykdomas pagal atskirą susitarimą.

Prekių aprašymai teikiami latvių, lietuvių, estų ir rusų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su IT Sales, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Mobile Store LV

~ 15,000 produktų

Didelis mobiliųjų priedų pasirinkimas. Latvijos kompanija vykdo didmeninę prekybą namų elektronikos prekėmis, laisvų rankų įranga ir kitais elektronikos priedais.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mobile Store LV, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

PSX Retail

~ 7,000 produktų

PSX Retail yra pirmaujanti žaidimų produktų didmeninės prekybos platintoja Baltijos šalyse. Latvijos kompanija siūlo platų vaizdo ir kompiuterinių žaidimų, žaidimų konsolių, skaitmeninių produktų ir įvairių vaizdo žaidimų priedų asortimentą iš populiariausių pasaulio gamintojų: Sega, Ubisoft, Konami, Deep Silver, Team17, Rockstar Games ir pan.

Ši įmonė gali pasiūlyti daugiau kaip 7000 produktų, kurie yra aprašyti anglų kalba ir prekės gali būti pristatytos visoje Europoje net kartais į JAV ar Aziją.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su PSX Retail, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

ITrade SIA LV

~ 2,500 produktų

iTrading SIA – Latvijos įmonė užsiimanti mobiliųjų telefonų, kompiuterių ir jų priedų bei programinės įrangos didmenine prekyba. Kompanija yra JVC prekės ženklo atstovė Latvijoje.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ITrade SIA LV, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Lukla.lt

~ 1,400 produktų

Lukla.lt – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, prekiaujanti ir nuomojanti drabužius bei įrangą keliautojams. Didelis prekių pasirinkimas nuo aksesuarų iki alpinizmo įrangos moterims, vyrams ir vaikams. Lukla.lt bendradarbiauja su tokiais žinomais prekiniais ženklais kaip Marmont, Montane, Deuter, Dr. Zipe, Therra Nova ir t.t.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Lukla.lt, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Buitenė

~ 17,000 produktų

Buitenė tai mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti buitinę techniką, kavos ruošimo prietaisus, pastatomą virtuvės techniką bei virtuvės techniką, įmontuojamą į baldus ir t. t. Tiekėjas bendradarbiauja su žinomiausiais prekiniais ženklais, tokiais kaip Bosch, Miele, LG, Electrolux, Smeg, Dyson ir t.t.

Buitenė turi daugiau nei 10 metų patirtį, sėkmingai parduodant prekes Lietuvos ir užsienio rinkose bei konsultuojant klientus. Informacija apie produktus pateikiama lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Buitenė, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Sportsman24.com

~ 11,000 produktų

Sportsman.lt – tai internetinė parduotuvė prekiaujanti populiariausių prekinių ženklų sportine apranga ir avalyne. Sportsman bendradarbiauja su tokiais prekiniais ženklais kaip Nike, Puma, Adidas, Converse, New Balance ir t.t. Platus prekių pasirinkimas, nuo rankšluosčių ar kuprinės iki sportinės avalynės, marškinėlių ar džemperių. Prekės skirtos ne tik atletams, bet ir suaugusiems, paaugliams bei vaikams, kurie nori atrodyti stilingai ir jaustis patogiai.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Sportsman24.com, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

ForMe EU

~ 120 produktų

ForMe EU tai prekinis ženklas sukurtas klientams, vertinantiems patogias ir naudingas namų apyvokos prekes, palengvinančias kasdienybę. Šis prekės ženklas sukurtas estų kompanijos A.T.LINKS OÜ, skirtas tik Europos rinkai, siūlantis naujausius buitinių prietaisų sprendimus, atitinkančius optimalų kainos ir kokybės santykį.
ForMe EU asortimente rasite ne tik namų apyvokos prekes, bet ir planų elektronikos prekių asortimentą kasdieniam naudojimui. Informacija apie produktus pateikiama šešiomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, latvių, suomių bei vokiečių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ForMe EU, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Grizzly Baltic

~ 200 produktų

Grizzly Baltic – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, parduodanti aukščiausios kokybės sodo ir daržo technikos prekes Baltijos šalyse. Tiekėjas yra oficialus Grizzly, Solac, Caramba prekių ženklų atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grizzly Baltic asortimente platus vejos priežiūros, sodo ir kiemo priežiūros, pjūklų, siurblių ir plovyklų pasirinkimas. Šio tiekėjo produkcija yra sertifikuota ir atitinka visus Europos sąjungos normatyvus, bei griežčiausias taršos emisijos normas.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Grizzly Baltic, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Notebooksbiliger.de

~ 18,000 produktų

Notebooksbiliger.de tai tiekėjas, užsiimantis kompiuterinės technikos pardavimu. Platus pasirinkimas stalinių, nešiojamų bei planšetinių kompiuterių, mobiliųjų telefonų, projektorių, fakso aparatų, programinės įrangos. Taip pat audio ir video technikos, dulkių siurblių-robotų bei daugelio kitų produktų pasirinkimas Tai didžiausia ir populiariausia internetinė parduotuvė Vokietijoje, siūlanti produktus už mažiausią kainą.

Informacija apie produktus pateikiama vokiečių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Notebooksbiliger.de , jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

KamadoClub

~ 100 produktų

KamadoClub – tiekėjas, parduodantis išskirtines molines kepsnines su originaliu DiamondCut dizainu. Kepsninės atitiks net išrankiausius lūkesčius, nes tiekėjas gali pasiūlyti įvairiausių variantų – skirtingų spalvų ir dydžių, skirtingų techninių galimybių produktus bei išskirtinę kokybę. KamadoClub asortimente platus aksesuarų pasirinkimas – karščiui atsparios pirštinės, skaitmeniniai maisto termometrai, silikoniniai kepimo kilimėliai bei daugelis kitų produktų, palengvinančių maisto ruošimą.

Informacija apie produktus tiekėjas pateikia lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su KamadoClub , jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Sominis technology

~ 10,000 produktų

Sominis technology užsiima IT prekių bei aksesuarų platinimu B2B ir B2C metodais Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Tiekėjas siūlo tokias prekių grupes kaip kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai, kompiuterių aksesuarai, žaidimams skirta įranga, smulki buitinė technika. Didelis pasirinkimas puikiai žinomų prekinių ženklų: Lenovo, Dell, Acer, Philips, LG, Electrolux, Tefal ir daug kitų.

Informacija apie prekes yra pateikiama anglų kalba ir atnaujinama du kartus per dieną.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Sominis technology , jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Nordic Digital

~ 3,000 produktų

Viena iš pirmaujančių didmeninės ir mažmeninės prekybos, elektronikos ir kompiuterinių produktų pardavimo įmonių Estijoje. „Nordic Digital AS“ yra įgaliotas pasaulinių prekių ženklų atstovas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, taip pat valdo penkias 1 klasės mažmeninės prekybos parduotuves „Photopoint“.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Nordic Digital, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Komputronik PL

~ 100,000 produktų

Komputronik – tai viena didžiausių informacinių ir telekomunikacinių technologijų įmonių Lenkijoje. Tiekėjas siūlo daugiau nei 100 000 produktų – kompiuterius, televizorius, mobiliuosius telefonus, žaidimų konsoles, foto įrangą, namų apyvokos prekes, nuo šaldytuvų, skalbimo mašinų iki virdulių, lygintuvų ir elektrinių dantų šepetėlių. Sodo technika – žoliapjovės, aeratoriai, gyvatvorių žirklės, įvairūs įrankiai, sodo baldai. Taip pat kosmetika, makiažo priemonės bei kvepalai.
Prekės pateikiamos anglų ir lenkų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Komputronik PL, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Skorpiono takas

~ 7,000 produktų

Skorpiono Takas veiklą vykdo Baltijos šalyse, kurie parduoda sporto įrangą bei spausdintuvų eksploatacines medžiagas. Daugiau nei 7000 prekių tokių prekinių ženklų kaip Kettler, Panatta, Dunlop, Nordic track ir t.t. (sporto sektorius) bei HP, Samsung, Epson, Toshiba, Canon ir t.t. (biuro technikos sektorius). Šis tiekėjas gali pasiūlyti sporto įranga jogai, fitnesui bei aerobikai, taip pat treniruoklius ir įvairius sporto aksesuarus.

Informacija apie prekes pateikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Skorpiono takas, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Daily Print

Daily Print vykdando didmeninę ir mažmeninę prekybą Baltijos šalyse: spausdintuvai, kopijuokliai, kasetės ir kitį biuro technikos komponentai. Šio tiekėjo prekių kataloge yra žymiausių pasaulio elektronikos gamintojų produktai: Canon, HP, Samsung, Epson IBM, Toshiba, Panasonic ir daugelis kitų.

Daily Print taip tiekia kanceliarines biuro prekes – nuo rašymo priemonių iki konferencijų įrangos iki higienos prekių, kavos bei arbatos.

Šis tiekėjas informaciją apie prekes pateikia lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Daily Print, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Maidina

~ 1,800 produktų

UAB Maidina (int. svetainė www.laistymoiranga.lt) užsiima laistymo sistemų projektavimu ir įrengimų pardavimu. Veiklą vykdo daugiau nei 20 metų. Tiekėjas prekes turi savo sandėlyje ir siūlo daugiau nei 1800 produktų: laistymo rinkiniai, vandens talpos, vamzdžiai bei žarnas, vandens purkštukai ir daugelis kitų prekių, reikalingų sodo bei daržo laistymui.

Laistymoiranga.lt taip pat yra platus žemės ūkio produktų pasirinkimas – pakeltos lysvės, komposto dėžės, augalų tvirtinimo detalės bei įvairūs sodo aksesuarai.

Informacija apie produktus pateikiama lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Maidina, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Mondiva.lt

~ 5,600 produktų

Ši el. parduotuvė vykdo prekybą moteriškais drabužiiais, sportine apranga bei aksesuarais. Čia galite rasti prekes, tinkančias įvairiems sezonams. Rudeniui ir žiemai šilti paltai, striukės, megztiniai, liemenės ir pan. Pavasariui ir vasarai šortai, suknelės, palaidinukės ir t.t.

Šio tiekėjo išskirtinumas tas, kad prekiauja plus size drabužiais, t. y. didesnių ir nestandartinių dydžių rūbais.

Informacija apie prekes pateikiama lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Mondiva.lt, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Batų imperija

~ 2,000 produktų

Batų imperija – sėkmingas startuolis Lietuvos rinkoje, siūlantis platų batų bei aksesuarų pasirinkimą. Daugiau nei 2000 skirtingų avalynės modelių, skirtų moterims, vyrams bei vaikams. Čia rasti tokius prekių ženklus kaip Big Star, Laura Messi, Moow, Primavera, Sergio Leone, Soxo ir daugelį kitų.

Batų imperijos kredo – išskirtinė ir ryški avalynė.

Informacija apie produktus yra pateikiama lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Batų imperija, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

PoliB2B

~ 12,000 produktų

PoliB2B  – tai didmenine baldų prekyba užsiimanti Graikijos kompanija su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi. Tiekėjas siūlo tvirtą kokybę už mažiausią kainą baldų rinkoje.

PoliB2B siūlo  virtuvės ir valgomojo, svetainės, miegamojo ir vonios kambario baldų pasirinkimą, taip pat ir vaikų bei kūdikių baldus bei žaislus. Čia taip pat rasite biuro baldus bei lauko ir vidaus interjero atributus.

Visi baldai yra sertifikuoti pagal naujausius europinius standartus.

Informacija apie produktus kataloge pateikiama Graikų kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su PoliB2B, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

B2BMarkt

~ 5,000 produktų

B2BMarkt – tai baldų didmeninis tiekėjas iš Graikijos su daugiau nei trisdešimt penkerių metų patirtimi.

Kompanija siūlo gerso kokybės ir kainos santykį. Produktų pasiūloje rasite visko nuo madingų kėdžių ir minkštasuolių iki prabangių ir patogių biuro baldų. Kolekcijoje taip atrasite vaikų kambario baldų ir įvairių interjero dekoracijos detalių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su B2BMarkt, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Alphab2b

~ 1,400 produktų

Alphab2b tai baldų,apšvietimo ir namų interjero detalių tiekėjas iš Graikijos.

Platus pasirinkimas virtuvės, vonios, miegamojo ir svetainės baldų. Taip čia rasite vidaus ir lauko apšvietimo prekių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Alphab2b, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

ST-dalys

ST-dalys vykdo prekybą sodo, ūkio ir miško technika bei jų detalėmis. Šio tiekėjo asortimente traktorių, žoliapjovių, krūmapjovių ir pjūklų dalys. Platus prekių pasirinkimas skirtingiems prekių modeliams. Viskas nuo pjovimo mechanizmų, elektrinių detalių, variklių iki lankstų, trosų ar kitų ypač smulkių detalių.

ST-dalys informaciją apie prekes pateikia lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su ST-dalys, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

InTheBox

InTheBox kompanija priklauso Liberta įmonei. Kompanija fokusuojasi interjero dizaino srityje ir siūlo geriausia kokybės ir kainos santykį.

Čia rasite įvairiausių produktų iš naujausių Europos dizaino ir dekoravimo tendencijų. Kolekcijose  rasite veidrodžių, lempų, sieninių dekoracijų, paveikslų ir daugybę kitų interjero detalių.

Informacija apie produktus pateikiama graikų ir anglų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su InTheBox, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Krinona

~ 3,200 produktų

Krinona tai tiekėjas užsiimantis didmenine ir mažmenine prekyba namų technika. Tiekėjas orientuojasi į šiuo produktus: buitinę techniką, kavos aparatus, namų apyvokos prekes bei grožio prekes. Krinona asortimente žinomiausiai prekiniai ženklai – Philips, Zyle, Panasonic bei mažiau žinomi prekiniai ženklai, kurie specializuojasi tam tikroje namų technikos prekių grupėje – Bissell, Tonino Lamborghini, Swiss Diamond, Emsa ir dar daugiau.

Informaciją apie prekes yra pateikiama lietuvių kalba.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Krinona, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Telepart

~ 3,000 produktų

TelePart prekiauja skirtingų prekės ženklų išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis. Per metus parduoda daugiau nei 4 milijonus įrenginių, penkiasdešimtyje pasaulio šalių. Savo asortimente turi daugiau nei 400 skirtingų mobiliųjų telefonų modelių pasirinkimą. Nemažą dalį įmonės asortimento sudaro Apple, CAT, NOKIA, Huawei, Samsung kompanijų produkcija. Taip pat orientuojamasi į Kinijos mobiliųjų technologijų gamintojus.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Telepart, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

AVAD Baltic

~ 2,500 produktų

AVAD Baltic yra įgaliotas „Apple“ produkcijos platintojas. Įmonė atsakinga už nuoseklų „Apple“ prekinio ženklo augimą ir vystymąsi Baltijos šalyse, taip pat už įgaliotųjų pardavėjų ir paslaugų teikėjų tinklo plėtrą.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su AVAD Baltic , jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Liberta

~ 1,200 produktų

Liberta tai Graikijoje įsikūrusi didmeninės baldų prekybos kompanija, su daugiau nei trisdešimties metų patirtimi. Tiekėjas siūlo TOP klasės gamintojų platų baldų ir interjero dekoracijų pasirinkimą. Liberta internetinė B2B platforma leidžia pateikti užsakymus ir sekti jų vykdymo statusą bet kuriuo paros metu.

Šio tiekėjo katalogas XML formatu yra pateikiamas graikų ir anglų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Liberta , jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

PowerSport.lt

~ 10,000 produktų

PowerSport.lt (UAB Metausta) – tai kompanija, užsiimanti didmenine ir mažmenine sporto bei laisvalaikio prekių prekyba. Įmonė gali pasiūlyti daugiau nei 10 000 kokybiškų prekių, nuo maisto papildų sportuojantiems iki treniruoklių bei kito sporto inventoriaus. PowerSport.lt dirba su šiais prekiniais ženklais: Adidas, Reebok, Wilsom, Falco, Evelast, Oxford ir t.t. Didmeniniai klientai yra sporto klubai, viešbučiai, reabilitacijos centrai, mokyklos ir kitos įstaigos. Kompanija veiklą vykdo Pabaltijo šalyse – Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Produktai pateikiami lietuvių, anglų, rusų, latvių ir lenkų kalbomis.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su PowerSport.lt, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Amona

~ 40,000 produktų

Amona pagrindinė veikla – užsakomoji prekyba paštu, internetu bei didmeninė prekyba žaislais, sporto ir laisvalaikio, turizmo prekėmis www.amona.lt internetinėje parduotuvėje.

Įmonė yra garsių Čekijos įmonių „Worker“ ir „in SPORTline“ atstovai Lietuvoje. Prekiauja šiais prekiniais ženklais: „Nike“, Puma“ „ADIDAS“ MOLTEN“ „Brucker“ KETTLER“ ir t.t. Amona gali pasiūlyti prekių sveikatinimui – masažo, reabilitacijos, procedūrinė, kosmetologinė įranga, pirmosios pagalbos priemonės, medicininė apranga ir pan.

Tiekėjas prekes gali pristatyti klientams visoje Europoje. Prekės yra atnaujinamos kiekvieną dieną.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Amona, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.

Anda L

~ 1,300 produktų

Anda L yra Latvijos kompanija, užsiimanti didmenine prekyba Baltijos šalyse – Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. Įmonė parduoda elektronikos, namų apyvokos, vaizdo ir garso, kompiuterinės technikos bei biuro prekes. Tiekėjas siūlo įvairias prekes nuo biuro reikmenų, aksesuarų planšetėms iki kompiuterių ir jų komponentų.

Anda L tiekia prekes šioms žinomoms kompanijoms: Maxima, Euronics, www.220.lv (UAB „Pigu.lt“), www.1A.lv ir t.t.

Informacija apie produktus yra patiekiama keturiomis kalbomis: anglų, latvių, lietuvių ir estų. Likučių informacija atnaujinama kas 30 minučių.

Pirmiausia turi būti sudaryta sutartis, tik tuomet galima pradėti importuoti produktus. Susisiekite su Anda L, jeigu norite gauti prisijungimus prie informacijos apie produktus.