info@sbyte.lt Skambinkite: +370 639 66980

Svetainių atnaujinimas

Mes galime Jums padėti sutvarkyti ar atnaujinti Jūsų svetainę

Svetainių tvarkymas - atnaujinimas

Jūsų internetinė svetainė paseno morališkai? Netenkina pasenęs web dizainas? Galbūt norite galimybės lengvai ir greitai atnaujinti svetainės turinį? O gal talpinti ar atnaujinti nuotraukas, tekstus, tačiau svetainėje nėra TVS (turinio valdymo sistema)? Jūsų svetainė vis dar nėra pritaikyta mobiliems įrenginiams? Svetainėje trūksta funkcionalumo ar modulių? Norite saugiai ir patogiai kaupti svetainės duomenis internetinėse duomenų bazėse? O gal tiesiog nerandate kaip sutvarkyti užsispyrusią kodo klaidą?

Padėsime Jums įveikti visas problemas ir išpildyti siekiamus tikslus!

Platesnė informacija apie svetainių atnaujinimo ir tvarkymo paslaugas

icon

Pritaikymas paieškos sistemoms (SEO)

SEO optimizacija yra būtina versle. Gerai išplėtotas turinys - kelias į sėkmę. Atliekame vidinį svetainės seo optimizavimą geresnėms Google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms: taisome nuorodas ir antraštes pagal straipsnių, kategorijų ir prekių pavadinimus, įvedame puslapių antraštę "title", meta aprašymą, perrašome svetainės nuorodas į draugiškus URL adresus, kuriame puslapio robots bei sitemap failus.

icon

Programinio kodo atnaujinimas

Jeigu naudojate pasenusią programavimo kalbos versiją, galimybė, jog Jūsų svetainę nulauš, pavogs duomenis, ar kitaip pakenks, yra žymiai didesnė.

icon

Optimizavimas

Vartotojui būtina užtikrinti kuo paprastesnį svetainės naudojimą. Tikslas informaciją pasiekti su kuo mažiau pelės paspaudimų ir kuo greitesniam svetainės užkrovimui. Svetainės užkrovimo greitis būtinas tiek vartotojo greitam ir patogiam naršymui, tiek labai svarbus google.lt pozicijų kilimui. Rekomenduojamas internetinės svetainės užkrovimo vidurkis 5 sekundės.

Ypač funkcionali

Turinio valdymo sistemos diegimas (TVS)

Jeigu jau turite internetinę svetainę be turinio valdymo sistemos arba su sudėtingai suprantama turinio valdymo sistema (toliau TVS) ši paslauga būtent Jums. Mūsų TVS pasižymi paprastu svetainės turinio valdymu. Jums nereikės samdyti specialisto norint atnaujinti ar papildyti internetinės svetainės turinį.

icon

Naujų funkcijų kūrimas ir diegimas

Jūsų internetinei svetainei trūksta tam tikrų galimybių? Mes galime sukurti bet kokias naujas funkcijas! Pavyzdžiui registracija, prisijungimas, užsakymų forma, išankstinė registracija ir kt.

icon

Dizaino atnaujinimas ir prisitaikančio dizaino kūrimas

Tai pradinis puslapio įspūdį generuojantys veiksnys. Svetainės dizainas turi atitikti svetainės paskirtį, išryškinti pateikiamą informaciją, jei šis kriterijus netenkina internetinės svetainės atnaujinimas būtinas. Jeigu Jūsų svetainė nėra pritaikyta mobiliems įrenginiams, prarandate didelę dalį lankytojų, kadangi šiuo metu išmanieji įrenginiai sudaro didesnę dalį interneto srauto, negu kompiuteriai!

icon

Duomenų bazių diegimas, kūrimas ir atnaujinimas

Suprojektuosime ir įdiegsime duomenų bazę kartu su duomenų bazės turinio valdymo sistema pagal aukščiausius saugumo kriterijus. Suplanuosime ir atliksime duomenų bazių migravimą iš vienos į kitą. Esant su duomenų bazių susijusiomis greitaveikos problemoms, atliksime auditą, kuris nustatys konkrečią problemą.

icon

Klaidų analizė ir tvarkymas

Svetainės auditas savininkui suteiks profesionalių ekspertų nuomonę apie svetainės būklę, klaidas ir galimus patobulinimus pagal pageidaujamus kriterijus.

Užsisakykite mūsų paslaugas jau DABAR!