info@sbyte.lt Skambinkite: +370 639 66980

SEO paslaugos

Kas yra SEO? (liet. paieškos sistemų optimizacija)

SEO paslaugos

SEO (angl. Search Engine Optimisation) – tai procesas, kuriuo siekiama interneto puslapio informaciją optimizuoti paieškos sistemoms (Google, Yahoo, Live ir kt.) ir atvesti į internetinė puslapį kuo daugiau klientų, kurie informacijos ieško minėtose paieškos sistemose. Statistiškai ~90% interneto vartotojų informacijos ieško paieškos sistemų pagalba, todėl kiekvienai internetinei svetainei yra labai svarbu būti kuo aukštesnėje paieškos sistemų pozicijoje (angl. Search engine results page (SERP)). Remiantis pasauline praktika, daugiausiai interneto vartotojų į internetinį puslapį ateina, jeigu paieškos rezultatuose, pagal vartotojų ieškomą frazę, internetinė svetainė yra pirmose paieškos rezultatų pozicijose.

Kodėl SEO naudinga internetinėms svetainėms ir internetinėms parduotuvėms?

Kodėl SEO naudinga svetainėms ir internetinėms parduotuvėms?

SEO paslaugos ir svetainių kūrimas yra vienas nuo kito neatsiejami. Kiekvienos internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės tikslas yra susilaukti kuo daugiau lankytojų ir iš jų užsidirbti, tačiau jeigu Jūsų internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės niekas neranda natūraliuosiuose (nėra sumokėti pinigai už reklamą) paieškos rezultatuose, tuomet lankytojų sulauksite žymiai mažiau arba išvis nesulauksite. Žinoma Jūs galite būti matomi paieškos sistemose ir be paieškos sistemų optimizacijos, jeigu skirsite pinigų reklamai. SEO Jums padės sumažinti ar visiškai atsisakyti reklamos išlaidų.

Paruošta savarankiškam SEO optimizavimui

Mūsų internetinės parduotuvės ir internetinės svetainės paruoštos nesudėtingam savarankiškam vidinio SEO optimizavimui. Taip pat savo klientams suteikiame NEMOKAMĄ SEO konsultaciją. Į kiekvieną sistemą įdiegiame įrankį, kuris leidžia optimizuoti turinį paieškos sistemoms:


  • generuoja nuorodas ir antraštes pagal puslapių, įrašų, kategorijų ir prekių pavadinimus;

  • leidžia įvesti kiekvieno puslapio antraštę ir meta aprašymą;

  • leidžia perrašyti URL adresus;

  • Kategorijoms galima sukurti aprašymu;.

  • automatiškai generuoti puslapio struktūros (Sitemap) XML;

SEO optimizacija yra būtina versle. Gerai išplėtotas turinys - kelias į sėkmę!

Jums reikalinga SEO optimizacija?