info@sbyte.lt Skambinkite: +370 639 66980

Puslapių krovimo greitis

Kodėl svarbus svetainės ar internetinės parduotuvės krovimo greitis?

Puslapių krovimo greitis

Kasdieniai interneto vartotojai yra bene labiausiai išlepę žmonės pasaulyje. Interneto naudotojai tikisi, jog tinklapis pasikraus per 2 ar mažiau sekundžių, apie 80% apsiperkančiųjų internetu negrįžta į tą patį tinklapį, jei liko nepatenkinti sklandžia ir greita puslapio krova ir apie 40% pasidalina šia patirtimi su draugais. Vadinasi, reputacija ir pelnas sminga žemyn. Tinklapio spartos svarba patvirtina ir Google atlikta analizė: puslapiai, rodę 30 paieškos rezultatų pasižymėjo lankytojų srauto nuosmukiu 20-ia procentų lyginant su tais, rodžiusiais 10 paieškos rezultatų. Priežastis? Puse sekundės ilgesnė krova. Akivaizdu, kad greitis, net jei kalbame apie mikro lygmens skirtumus, yra svarbus ir gali virsti reikšmingu pranašumu arba trūkumu. Priežastys, dėl kurių tinklapio sparta yra problemiška, būna įvairios.

Optimizuojame krovimo greitį

Puslapiu krovimo greitis

Greičiau užkraunama internetinė svetainė ar internetinė parduotuvė – pirmas žingsnis link sėkmės. Mes galime efektyviai padidinti užkrovimo greitį:

- Garantuojama, kad internetinė svetainė kur kas greičiau krausis (jokio skirtumo, kokia naršyklė ar įrenginys yra naudojami).
- Suteikiame nemokamas konsultacijos.
- Darbai atliekami greitai.
- Paslaugos suteikiamos konkurencingomis kainomis. Svarbiausia – kokybė.

Savo svetainės krovimo greitį galite patikrinti čia

Jūsų internetinė svetainė ar internetinė parduotuvė ilgai kraunasi? Ne bėda, mes galime Jums padėti!