info@sbyte.lt Skambinkite: +370 639 66980

Internetinių parduotuvių kūrimas

Kodėl verta turėti internetinę parduotuvę?

internetinių parduotuvių kūrimas

Norint parduoti prekes ar paslaugas internete Jums reikalinga internetinė parduotuvė (kitaip elektroninė parduotuvė). Tradicinės prekybos susiejimas su internetine prekyba daro Jūsų verslą lankstesniu. Prekės ar paslaugos pirkėjas internetinėje parduotuvėje gali lengvai peržiūrėti visą pardavėjo siūlomą prekių ar paslaugų asortimentą. Visas šis procesas vyksta potencialiam pirkėjui esant namuose (arba bet kur kitur), pardavėjas taipogi yra nepriklausomas nuo esamos vietos. Internetinė prekyba darosi vis svarbesnė, nes: nereikia stovėti eilėse, kadangi atsiskaitymo procesas užtrunka vos kelias minutes, atsiskaityti už prekes galima ne tik internetinio atsiskaitymo būdų, bet ir grynais, kurjeriui atvykstant į namus ar biurą. Vis daugiau Lietuvos gyventojų apsiperka internetinėse parduotuvėse, kadangi tai paprasta ir patogu. Internetinė prekyba teikia ypač daug ekonominės naudos - nereikia samdyti pardavėjų, nereikia nuomotis brangių patalpų ir įrangos norint vykdyti prekybą. Jeigu jau turite fizinę parduotuvę, klientai bus labiau patenkinti, jeigu galės rasti prekes ir kitą informaciją internetinėje parduotuvėje. Mes žinome, kaip sukurti tvarkingą ir patrauklią internetinę parduotuvę, kad Jūsų klientams būtų malonu apsipirkti.

Kodėl verta internetinę parduotuvę pirkti pas mus?

Internetinės parduotuvės paruoštos lengvam savarankiškam SEO optimizavimui. Klientams suteikiame NEMOKAMĄ SEO konsultaciją.

Lengvas internetinės parduotuvės valdymas lietuvių kalba! Viską administruosite patys, naudojant patogią turinio valdymo sistemą.

Pateikiame internetinės parduotuvės dizaino pavyzdžius pagal kuriuos klientai išsirenka dizainą. Esant poreikiui dizainas koreguojamas.

Tai profesionali internetinė parduotuvė tinkama visiems e-komercijos sprendimams įgyvendinti.

Jums nereikės mums papildomai mokėti už internetinės parduotuvės administravimą, internetinės parduotuvės nuomą ar kitas paslaugas.

Apmokinsime kaip naudotis įsigyta internetine parduotuve, pagalba teikiama telefonu ar el. paštu. Padėsime įgyvendinti idėjas, greitai ir kokybiškai išspręsime problemas.

Jei mūsų internetinės parduotuvės kūrimas neatitiks Jūsų lūkesčių, mes kartu su Jumis stengsimės atrasti tinkamą sprendimą, o jei to nepavyks atlikti, grąžinsime pinigus!

Internetinę parduotuvę galime pritaikyti tiek mobiliesiems telefonams, tiek planšetiniams kompiuteriams (prisitaikantis dizainas).

Užsakant internetinę parduotuvę atliksime darbus kokybiškai per trumpą laiko tarpą.

Internetinės parduotuvės kūrimo etapai

Antras internetinės parduotuvės kūrimo etapas
Užpildote paslaugų formą

Užpildote paslaugų formą, pasirenkate jeigu reikia papildomus darbus ir užpildote formos laukelius.

Trečias internetinės parduotuvės kūrimo etapas
Susisiekiame su jumis

Aptariame visas detales iki galo.

Ketvirtas internetinės parduotuvės kūrimo etapas
Sumokate avansą 30% nuo visos sumos

Likusi suma apmokama po atliktų darbų ir apmokymų.

Penktas internetinės parduotuvės kūrimo etapas
Pradedame internetinės parduotuvės kūrimo darbus

Susisiekiame su Jumis, atsiunčiate mums visą papildomą informaciją kurią norite matyti (tekstai, paveikslėliai ir pan.). Pradedame reikalingus pajungimo, programavimo ir dizaino pritaikymo darbus.

Šeštas internetinės parduotuvės kūrimo etapas
Apmokome naudotis internetine parduotuve

Sutartu būdu apmokome, kaip valdyti internetinę parduotuvę. Jeigu parduotuvė netenkina - tobuliname, kol parduotuvė atitiks poreikius arba grąžinsime pinigus.

Septintas internetinės parduotuvės kūrimo etapas
Sumokate likusią sumos dalį

Atliekate likusios sumos už darbus atsiskaitymą.

Pirmas internetinės parduotuvės kūrimo etapas
Perleidžiame visas teises į internetinę parduotuvę

Gaunate visus prisijungimus ir slaptažodžius prie duomenų valdymo.

Užsisakykite mūsų paslaugas jau DABAR!