Idėjos jūsų svetainei

Kokioms svetainėms domina įvairios idėjos?

Idėjos el. parduotuvėms

Trūksta idėjų, kaip būtų galima patobulinti turimą arba būsimą elektroninę parduotuvę? Pateikiame pagrindines funkcijas, kurias integruojame klientams. Peržiūrėkite ir galbūt pamatysite būtent tai ko jums reikia! 🙂

Produktų eksportas

Produktų eksportas iš jūsų el. parduotuvės į: kainos.lt, kaina24.lt, pricer.lt, varle.lt, pigu.lt ir kt.

Jūsų prekes galime automatiškai eksportuoti į įvairius portalus, tokiu būdu jus pasieks dar daugiau klientų 🙂. Produktų likučiai ir kainos periodiškai automatiškai atsinaujins.

Prekių eksportas į socialinius tinklus

Jūsų prekes galime automatiškai eksportuoti į įvairius socialinius portalus, tokiu būdu jus pasieks dar daugiau klientų 🙂 Produktų likučiai ir kainos atsinaujins periodiškai automatiškai.

Norėdami rankiniu būdu įvesti visus produktų duomenis po vieną į Facebook prekyvietę (Marketplace) ar Instagram apsipirkimo sistemą (Shopping) ar kitame socialiniame tinkle yra varginanti užduotis.

Viena iš populiariausių yra Facebook prekyvietė – tai potenciali platforma, kurioje prekybininkai gali pardavinėti savo produktus ten, kur klientai jau ieško šių produktų! Daugiau nei 1 mlrd. vartotojų pasaulyje renkasi šią patogią prekyvietę, kad rastų reikiamus produktus pagal savo buvimo vietą, kategoriją ir produktų kainą. Na, o jums, kaip el. parduotuvės savininkui, tai tinkama vieta skelbti savo produktus!

Įtraukimas į socialinių tinklų turgavietės sąrašą, bus papildomas postūmis jūsų prekės ženklui ir produktams, tad pirkėjai jūsų produktus ras kur kas greičiau.

Produktų eksportas į Facebook, Instagram, Pinterest ar TikTok

Prekių importas į jūsų el. parduotuvę

Prekių importas į jūsų el. parduotuvę iš bet kurio tiekėjo ar prekyvietės

Įprastai, tiekėjai iš savo duomenų bazių eksportuoja duomenis XML failo pavidalu, kad kiti galėtų importuoti tas prekes į savo informacines sistemas ir vėliau periodiškai atnaujinti likučius bei kainas. Jeigu dar neturite tiekėjo, čia galite užsisakyti Dropship tiekėjų sąrašą. Taip pat galime importuoti prekes iš Amazon, AliExpress ir kitų prekyviečių. Produktų likučiai ir kainos periodiškai automatiškai atsinaujins.

Jeigu jūsų tiekėjas gali atiduoti struktūruotus duomenis XML, Excel ar CSV formatu – mes galime juos importuoti į el. parduotuvę.

Prekių importas į jūsų el. parduotuvę iš excel failo

Pavargote kelti prekes vieną po kitos, tai jums atima daug laiko? Galime palengvinti šį procesą, įkeliant visas prekes vienu kartu, pagal pateiktą mūsų pavyzdį Excel formatu. Galime įkelti produktus iš Excel su: įvairiomis variacijomis (spalva, dydis ir pan.), keliomis kalbomis, daugybe įvairios specifikacijos ir ne tik. Taip sutaupysite labai daug laiko, garantuojame 🙂.

Prekių nukopijavimas iš bet kokios svetainės​

Reikia perkelti prekes iš kitos el. parduotuvės ar tiekėjo? Neturite tam laiko ar toks darbas Jums labai nuobodus? Galime perkelti prekes iš Jūsų nurodytos svetainės į jūsų elektroninę parduotuvę.

Prekių nukopijavimas iš bet kokios svetainės

Išmanus prekių filtras

Prekių filtras neatsiejama el. parduotuvės dalis. Tai padeda lankytojams sutaupyti daug laiko ir greičiau susirasti prekes pagal norimą specifikaciją. Norite savo svetainėje išmanesnio filtro? Kažkur labai patiko prekių filtravimo sistema? Galime mums parodyti ir greičiausiai galėsime Jums pasiūlyti kažką labai panašaus.

Išmanus prekių filtras

Dovanų kuponai

Jūsų klientas galės įsigyti dovanų kuponą, jūsų sukurtomis sumomis, pvz.: 20€, 50€ arba 100€. Yra galimybė nustatyti, kad klientas pats įvestų pageidaujamą sumą. Po pirkimo, pirkėjui bus sugeneruotas ir išsiųstas PDF dokumentas su kupono kodu. Pirkimo metu galima bus panaudoti ne tik nuolaidų kuponą, bet ir atsiskaityti dovanų kuponu. Dovanų kuponas pristatomas elektroniniu paštu.

Dovanų kupono nustatymuose galima valdyti įvairius parametrus, pvz.: dovanų kupono galiojimo laikotarpį, panaudojimo limitą ir kita.

* Dovanų kupono dizainas gali būti Individualus.

Įvairios akcijos ir nuolaidos

Įsivaizduokite, einate gatve miesto centre apsupti parduotuvių. Kurios vitrinos patraukia jūsų dėmesį? Atsakymas paprastas: tos, kurios siūlo ypatingas akcijas ir nuolaidas. Spalvoti plakatai, kuriuose pristatomi sezono pabaigos išpardavimai, perkami du, gaunate tris arba 50% nuolaida iki savaitės pabaigos: tai tik keletas dažniausiai naudojamų triukų komercinei veiklai.

Naudokite tas pačias rinkodaros gudrybes savo el. parduotuvėje! Tai galingas įrankis, kuriant tikslines reklamas ir siekiant atkreipti klientų dėmesį. Tai suteiks dinamiškumo jūsų el. prekybai ir leis padidinti apsilankymų bei pardavimų skaičių, pasinaudojant pagrindinėmis rinkodaros strategijomis.

Prenumeratos formos

Klientų srautų atvedimas į el. parduotuvę reikalauja daug pastangų, tad užtikrinkite, kad joks lankytojas neišeitų iš svetainės neatlikęs bent smulkiausio veiksmo. Tik labai mažas procentas, naujai apsilankiusiųjų, kažką nusiperka. Tad elektroninio pašto adreso prašymas tolimesniam bendravimui vystyti jums yra naudingas, o lankytojui atrodo tik mažas įsipareigojimas. Apgalvokite pagrindines situacijas, kuriose labiausiai tikėtinas lankytojų noras užsiprenumeruoti jūsų naujienlaiškį. Išnaudokite šias situacijas ir su tam tikromis paskatomis pastūmėkite juos tapti prenumeratoriais.

Jeigu jums svarbūs greitesni ir geresni rezultatai, rinkitės iššokantį „Popup”. Šios formos atsiradimą galima valgyti pagal daugelį įvairių veiksnių, pavyzdžiui: pagal pasirinktą laiką, lankytojo elgseną ar konkretų puslapį jūsų el. parduotuvėje. Galvokite apie pačią tinkamiausią situaciją – galbūt jūs norite gauti daugiau prenumeratorių, kurie išeina neatlikę jokio veiksmo (on-exit) ar tų, kurie yra konkrečioje kategorijoje jūsų el. parduotuvėje? Viskas yra įmanoma.

Galime Jums įdiegti prenumeratorių rinkimo formą ir ją susieti su naujienlaiškių siuntimo paslaugų tiekėjais tokiais kaip, MailChimp, Mailerlite ar kitais paslaugos tiekėjais. Tai pat galime naujienlaiškių siuntimo funkciją integruoti į pačią jūsų svetainę, kad galėtumėte siųsti naujienališkius tiesiai iš jos.

Klientus nustebinti sunku, tad reikia visuomet galvoti apie galimas naujoves. Viena iš tokių – naujoviška prenumeratorių rinkimo forma-žaidimas „Laimės ratas”. Tai interaktyvus būdas rinkti prenumeratorius, kadangi jūs siūlote jiems galimybę laimėti prizą (nuolaidą ar bet ką kitą, ką galite pasiūlyti). Viskas, ką lankytojams reikia padaryti, tai įrašyti savo elektroninio pašto adresą ir pasukti ratą. Šis inovatyvus žaidimas padidins jūsų prenumeratorių sąrašą akimirksniu.

Vežėjų / paštomatų integracija

Pasiūlykite savo pirkėjams didesnę pristatymo galimybių įvairovę – pristatykite siuntas į: namus , visos Lietuvos pašto skyrius, Omniva bei LPexpress paštomatus, Itella smartbox, Venipak bei DPD atsiėmimo taškus.

 • Automatinis kurjerio iškvietimas;
 • Manifesto spausdinimas;
 • COD (atsiskaitymas grynais arba banko kortele siuntos pristatymo metu) paslaugos galimybė;
 • Nemokamo pristatymo galimybė;
 • Rodymas tik galimų atsiėmimo vietų kliento mieste;
 • Pasirinktos atsiėmimo vietos atvaizdavimas el. pašte;
 • Įvairių ataskaitų ir statistikų generavimas;
 • Siuntos sekimo kodas yra išsiunčiamas kartu su užbaigto užsakymo laišku;


Siuntos lipduką galima atsispausdinti tiesiai iš el. parduotuvės.

PDF sąskaitų automatinis kūrimas ir integracijos

Jeigu iki šiol sąskaitas faktūras išrašinėjote rankiniu būdu, tai sutaupys daugybę laiko. Galime jūsų svetainėje integruoti papildomą funkcionalumą, automatiniui sąskaitų išrašymui, taip pat galime susieti su saskaita123.lt

Sąskaitos yra automatiškai išsiunčiamos, tik tuo atveju, jeigu užsakymas yra pilnai baigtas (apmokėtas). Galime nustatyti sąskaitoje rodomus duomenis, pagal jūsų poreikius, pavyzdžiui: kokius rodyti rekvizitus, ar rodyti logotipą ir t.t.

Įvairios pristatymo kainų taisyklės

Galime jūsų el. parduotuvėje integruoti pristatymo kainų apskaičiavimą pagal įvairius scenarijus, pavyzdžiui:

 • Pristatymo kaina, atsižvelgiant į krepšelyje esančių prekių svorį;
  Pristatymo kaina pagal bendrą krepšelio sumą;
  Pristatymo kaina pagal produktus, produktų kategorijos, produktų žymas;
 • Tam tikrų produktų pristatymo būdų paslėpimas, jei krepšelyje buvo įdėta tam tikra prekė;
 • Pristatymo būdo įjungimas / išjungimas pagal paros laiką ir savaitės dieną;
 • Pristatymo kaina pagal gaminio ilgį, plotį, aukštį ir (arba) didžiausią matmenį;
 • Pristatymo kaina pagal esančių krepšelyje produktų kiekio skaičių;
  Pristatymo kaina pagal naudotojo rolę.

Tai tik keli populiarūs pavyzdžiai, galime įgyvendinti praktiškai bet kokią pristatymo kainų taisyklę.

Prisijungimas per socialinius tinklus

Tyrimai apie interneto vartotojus nusako apie itin reikšmingus duomenis: daugiau nei 77% jų teikia pirmenybę socialiniam prisijungimui. Tai neabejotinai padidina konversijų rodiklius ir todėl padidina pardavimus. Yra priežaščių, kodėl klientai teikia pirmenybę socialiniam prisijungimui, užuot užpildę naują kiekvienos lankomos svetainės registracijos formą – visų pirma tai sutaupo laiko. Taipogi, saugumas: socialinis prisijungimas leidžia jiems neperduoti savo vartotojo vardo ir slaptažodžio į svetaines, kurios gali būti nesaugios. Visa tai leidžia jūsų potencialiems klientams jaustis saugiau ir geriau nusiteikti pirkti jūsų internetinėje parduotuvėje.

Apmokėjimo būdų integravimas

Galime Jums integruoti praktiškai bet kokią mokėjimų sistemą, jeigu turite kažkokių klausimų dėl vienos ar kitos mokėjimo sistemos – kreipkitės, pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Apmokėjimo puslapio laukelių koregavimas

Galime supaprastinti lankytojų atsiskaitymą jūsų svetainėje, pavyzdžiui: nerodyti adreso laukelių, jeigu yra pasirinktas paštomatas, nerodyti šalies laukelio, jeigu ketinate prekiauti tik Lietuvoje ir pan.

Galime pridėti įvairių papildomų laukelių ar pasirinkimų. Pavyzdžiui: paklausti lankytojo kur sužinojo apie el. parduotuvę ir duoti pasirinkti iš galimų variantų, pasirinkti datą kada norėtų, jog būtų pristatyta siunta ir t.t.

* Yra galimybė pridėti papildomai apmokestinamų paslaugų.

Klientui apsipirkus prašymas įvertinti produktą suteikiant nuolaidos kodą

Nėra geresnio būdo įrodyti savo produktų kokybę, kai klientai palieka teigiamus atsiliepimus. Tai rinkodaros priemonė, skirta sustiprinti ir pagerinti bendruosius jūsų vartotojų lūkesčius. Taigi, kaip geriausia paskatinti savo vartotojus rašyti produktų atsiliepimus? Galime įdiegti funkcionalumą dovanoti kuponus visiems vartotojams, kurie išreikš savo nuomonę apie produktus jūsų el. parduotuvėje. Yra galimybė nustatyti, kad lankytojas gautų kuponą tik kai, atsiliepimas yra patvirtintas administracijos.

Galimi įvairūs variantai, pvz.:

 • Jei paliksite atsiliepimą apie bet kurį produktą, jums bus išsiųstas el. paštu kuponas su 5% nuolaida nuo viso jūsų krepšelio.
 • Jei paliksite atsiliepimą apie laisvalaikio marškinėlius (nustatote tikslius produktus), rankinę ar suknelę, jums bus išsiųstas el. laiškas su 50% nuolaida visam pirkinių krepšeliui.
 • Jei paliksite 10 atsiliepimų, el. paštu atsiųsime kuponą su 15% nuolaida visam pirkinių krepšeliui.

„Neseniai pirko“ pranešimai

Tai puikus būdas pagyvinti el. parduotuvę ir potencialiai padidinti pardavimus, rodant paskutinių atliktų užsakymų pranešimus.

Yra galimybė sukurti netikrus pardavimus, jeigu jų dar neturite arba jeigu jūsų el. parduotuvėje retai apsiperka 🙂.

Sudėtingų produktų kūrimas

Dažniausiai produktai būna standartiniai. Tokius produktus sudaro prekių nuotraukos, pavadinimas, kaina, aprašymas ir prekių variacijos (spalva, dydis ar pan.).

Tačiau išskirtiniais atvejais reikia sudėtingesnių sprendimų. Galime sukurti praktiškai bet kokį prekių funkcionalumą, pavyzdžiui: sukurti įvairiausius produktus, kuriems reikia sukurti kainos apskaičiavimo formules, priklausomai nuo to kokie pasirinkimai ir įvesti duomenys. 

Rekomendavimo / partnerystės programa (Affiliate marketing)

Turite modernią ir funkcionalią elektroninę prekybos parduotuvę, kurioje parduodate kokybiškus produktus konkurencingomis kainomis? Tačiau vis tiek trūksta lankytojų bei taip pat mažai ir užsakymų? Tai tas pats, lyg turėti gražų automobilį, kuris yra pasislėpęs dideliame eismo kamštyje, kurio beveik niekas nepastebi. Tai, ko jums reikia, galima apibendrinti vienu žodžiu – matomumas.

Galite pradėti bendradarbiauti su lankytojais, siūlydami jiems procentą nuo pardavimo, gauto dėl jų rekomendacijų draugams ar reklamos internete. Sukūrę stabilia partnerystės programą, gausite matomumą, komercinę galią ir dėl to padidinsite savo elektroninės komercijos konversijas. Jūs gausite matomumą neinvestuodami pinigų.

Komisinius galima mokėti ne tik už produktų pardavimus, bet ir už: registracijas, atvestus lankytojus, nuorodų paspaudimus, puslapio peržiūras, formų užpildymus. Taipogi yra galimybė prenumeratoriams leisti kurti savo partnerystės programas ir mokėti savo partneriams patiems (multi-level marketing).

Prekyvietės integracija

Pritraukite daugiau lankytojų srautų ir pardavimų į savo el. parduotuvę. Uždirbkite iš pardavėjų komisinių. Prekyvietės elektroninė komercija yra pakankamai nauja elektroninės prekybos platformos idėja, kuri vis labiau populiarėja internete. Tokiu principu veikia „Amazon“, „Ali Express“ ir „Etsy“. Lietuvoje tokiu principu jau dirba „Pigu.lt“ bei „Varlė.lt“. Toks el. prekybos modelis, siūlo el. parduotuvės lankytojams didesnį produktų asortimentą. Galite savo el. parduotuvę paversti prekyviete, turėdami tokį funkcionalumą turėsite didžiulį pranašumą gauti pasyvųjį uždarbį, nes už kiekvieną pardavimą uždirbsite komisinius.

El. parduotuvės pavertimas Android programėle ir įkėlimas į Google Play

Turite el. parduotuvę ir norite, kad svetainė turėtų Android programėlę? Interneto svetainė gali veikti mobiliajame „Android“ įrenginyje tiesiai iš programėlės. Programėlės pritaikomos visiems Android įrenginiams. Programėlė atitinka visus reikalavimus ir gali būti įkeliama į Google Play katalogą.

Skaitmeninių prekių ar paslaugų pardavimas

Galime integruoti galimybę pardavinėti: programinę įrangą, įvairius dokumentus, fotografijas, elektronines knygas, muziką, grafiką ar skaitmeninius meno kūrinius, vaizdo įrašus ar bet kokio kito tipo medijos failus. Leiskite klientams atsisiųsti įsigytus failus be limitų arba apribokite atsisiuntimą pagal laiką ir (arba) atsisiuntimo kartus / kreditus ar taškus. Yra galimybė skaitmeninius produktus leisti atsisiųsti nemokamai arba už papildomą vienkartinį mokestį, taipogi galima apriboti naudojimąsi su prenumeratos planais. Atsiskaitymo metu galima panaikinti nereikalingus laukelius, pavyzdžiui adreso laukelius, kad atsiskaitymas būtų kuo paprastesnis.

Produktų išvaizdos vizualus pasirinkimas

Norite leisti lankytojams patiems pasirinkti produkto dizainą? Pavyzdžiui, pasirinkti skirtingą rankinės odos medžiagą, ir pamatyti kaip pasikeičia oda ant rankinės? Galime sukurti jums tokius vizualiai koreguojamus produktus.

Produktai spaudai

Sukurkite produktų vizualus spaudai ir leiskite savo klientams juos užsisakyti. Šis internetinis spaudos funkcionalumas, yra trūkstama grandis daugeliui internetu veikiančių verslų ir jų siūlomų produktų. Daugeliui spausdinimo pagal užsakymą įmonių trūksta vieno esminio aspekto – pritaikymo. Tai galiausiai reiškia, kad jų produktų asortimentas yra ribotas. Galime jums padėti atverti neribotas galimybes. Įsivaizduokite kiek įvairių produktų galite pasiūlyti savo klientams! Ne tik supaprastinsite savo verslą ir sumažinsite poreikį rankiniu būdu įvesti duomenis, bet ir smarkiai pagerinsite jūsų klientų patirtį internete. Jūsų klientai galės greitai ir efektyviai pasirinkti prekės dizainą, pagal savo poreikius.

Suteiksime galimybę jums ir jūsų klientams kurti ir pritaikyti bet kokį gaminį. Apribota tik jūsų vaizduotė, todėl galite visiškai laisvai nuspręsti, kuriuos gaminius ir kurias gaminio dalis galima pritaikyti. Jūs pasirenkate, kaip ir už ką klientai moka. Medžiagos, spalvos, tekstai, paveikslėliai ir grafika gali turėti skirtingas kainas.

Galimybės tokios plačios, kad jas reikėtų aptarti individualiai, tam kad galėtume pritaikyti jums tinkamiausią sprendimą.

Panaudojimo pavyzdžiai:

 • Vizitinės kortelės;
 • Reklaminės skrajutės;
 • Katalogai / brošiūros;
 • Lankstinukai;
 • Marškinėliai;
 • Lipdukai / etiketės.

Aukcionų integravimas

Ar žinote, kas yra internetinis aukcionas? „eBay” – didžiausias šios srities tinkle, kuris sukūrė tokio pobūdžio pardavimų imperiją ir pripratino milijonus žmonių pirkti internetu per aukcionus, dalyvaujant savotiškose lenktynėse dėl pirkimo. Aukcionais susidomėjusius vartotojus sujaudina galimybė įsigyti daiktų ar paslaugų mažomis kainomis.

Aukcionai veikia paprastai: bet kas gali pateikti pasiūlymą už tam tikrą prekę ar paslaugą ir, jei joks kitas pasiūlymas neviršija ankstesnio, jis tą prekę laimi. Tai leidžia pirkėjams paimti produktus už geriausią kainą, o pardavėjams – gauti pelną, kuris kartais būna didesnis nei tikėtasi.

Galėsite ne tik rengti savo produktų aukcionus, bet ir esant poreikiui galime integruoti galimybę sukurti tikrą internetinių aukcionų portalą, kuriame visi jūsų pardavėjai galės kurti savo aukcionus, o jūs galėsite uždirbti dalį nuo kiekvieno jų pardavimo.

Kiekvienam aukcionui galima nustatyti: pradinę kainą, pirk dabar kainą, minimalų kėlimą, rodyti statymus ar juos paslėpti. Ir daugybę kitų naudingų funkcijų, kurias galime pritaikyti, pagal jūsų poreikius.

Masinis produktų redagavimas

Sutaupykite begales laiko lengvai kurdami nuolaidas visoms ar pasirinktoms prekėms. Redaguokite produktų variantus ir atributus, keiskite atsargas, redaguokite atributus, keiskite produkto nuotraukas. Produktai ir jų variantai rodomi į skaičiuoklę panašioje lentelėje ir gali būti redaguojami urmu.

Filtruokite produktus pagal: pavadinimą, kategorijas, atributus, kainą, prekės ženklą, žymes, aprašymus, produkto būklę, atsargų kiekį ir būseną, produkto tipą, siuntimo klasę, autorių, ilgį, plotį, aukštį ir svorį.

Funkcionalumas:

 • Pridėkite ir pakeiskite tekstą teksto laukuose;
  Padidink / sumažink kainą pagal vertę / procentus;
 • Įprastos kainos priskyrimas akcijai;
 • Nustatykite, pridėkite, pašalinkite kategorijas / atributus;
 • Nukopijuokite vertes iš vieno lauko į kitą;
  Užpildykite serija / SKU;
  Rodykite / slėpkite produktų laukus (stulpelius);
 • Kurkite produktus ir jų variantus;
 • Sukurkite kelių produktų variantus vienu metu;
 • Kurkite naujas kategorijas ir atributų terminus;
 • Ištrinkite produktus / variantus.

Bei kitos naudingos funkcijos.

Idėjos visoms svetainėms

Trūksta idėjų, kaip būtų galima patobulinti turimą arba būsimą interneto svetainę? Pateikiame pagrindines funkcijas, kurias integruojame klientams. Peržiūrėkite ir galbūt pamatysite būtent tai ko jums reikia! 🙂

Skaidrių slankiklis

Norite pabrėžti tam tikrą informaciją svetainėje? Tam puikiai tiks skaidrės, kurios ne tik prabrėš tam tikrą informaciją svetainėje, bet ir suteiks svetainei gyvumo.

Skaidrės pilnai pritaikytos visiems įrenginiams, todėl puikiai atrodys tiek kompiuteryje, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose. Skaidrė gali būti viena ar daugiau. Skaidrės gali keistis automatiškai. Skaidrėse galima akcentuoti bet kokią informaciją, pavyzdžiui prekę ar paslaugą, akciją ar bet ką kitą. Galima įdėti mygtukus, kurie nukreiptų lankytoją į konkretų svetainės puslapį.

Graži sąsaja leidžia greitai ir efektyviai kurti skaidres. Visiška laisvė kurti tai, ką norite, taip, kaip norite.

Įvairios skaičiuoklės

Norite lankytojams pateikti išmanią kainos skaičiuoklę?

Galima sukurti bet kokio funkcionalumo skaičiuokles bet kokiam verslui ir paslaugoms. Pavyzdžiui apskaičiuoti terasos, langų ar bet kokios kitos paslaugos ar produkto kainas.

Skaičiuoklės gali būtų su apmokėjimo galimybe – tai reiškia, kad lankytojas matydamas kainas gali iš karto apmokėti už produktą ar paslaugą.

Taip pat skaičiuoklėje galima ir nepateikti kainų ir tik surinkti informaciją ko potencialiam klientui reikia išsiunčiant užklausą jums el. paštu. Tokiu atveju kainą galėsite nusiųsti rankiniu būdu asmeniškai.

Skaičiuokles gali sudaryti neribotas kiekis klausimų, gali būti naudojami matematiniai veiksmai ir t.t.

Papildomų kalbų integravimas

Ar jūsų svetainei reikia papildomų kalbų? Galime jums integruoti šį funkcionalumą.

Jeigu turite el. parduotuvę ir prekybą vykdote ne tik Lietuvoje, administruokite el. parduotuvę keliomis kalbomis, tuomet kitų šalių lankytojai turės galimybę Jūsų pasiūlymais domėtis jiems suprantama kalba. Prekių vertimai kuriami lygiagrečiai, todėl likučių kontrolė veiks tiek vienoje tiek kitoje kalboje identiškai, o vertimus atlikti bus daug paprasčiau.

Atsiliepimų integravimas

Galime Jūsų svetainėje integruoti funkciją, kuri leis palikti atsiliepimus. Vienas iš būtų – leisti lankytojams palikti atsiliepimus pačioje svetainėje, arba juos importuoti iš socialinių tinklų. Pagrindinis tokio funkcionalumo tikslas yra padidinti vartotojų pasitikėjimą. Tikri „Google“ ar „Facebook“ įvertinimai ir apžvalgos Jūsų svetainėje atrodys tikrai puikiai. Paieškos sistemos mėgsta naują svetainės turinį, kurį galite pridėti per atsiliepimus. Yra galimybė paslėpti žemesnio įvertinimo apžvalgas ir rodyti tik geriausius. Tai padeda išlaikyti aukštą vartotojų nuomonę apie jūsų verslą. Jeigu Jūs turite el. parduotuvę, galime integruoti atsiliepimus produktų puslapyje ir juos visus rodyti pagrindiniame puslapyje, kartu su nukreipimu į prekės puslapį, kuriame yra paliktas atsiliepimas.

Galerijos / Atlikti darbai

Beveik kiekvienoje svetainėje naudojami paveikslėliai, ir aišku, kodėl – jau seniai žinome, kad žmonės geriau įsimena paveikslėlius nei žodžius, be to, atliktų darbų žodžiais neparodysi. Taipogi, paveikslėliai paįvairina tai, kas kitu atveju galėtų būti gana paprastas tinklalapis.

Paveikslėlių ar vaizdo įrašų galerija – tai susijusių nuotraukų arba vaizdo įrašų serija, rodoma kartu, yra vienas geriausių būdų sukurti vaizdinį įspūdį, naudojant rinkinį. Galerijose, esant poreikiui, galima sukurti įvairius filtrus, kad lankytojas galėtų išsifiltruoti jam aktualius vaizdus.

Įvairios formos

Viena iš paprasčiausių formų, kuri dažniausiai yra reikalinga interneto svetainėms, tai kontaktų forma. Joje svetainės lankytojai gali užpildyti  įprastus duomenis, tokius kaip: vardą, el. paštą ir žinutę. Tačiau tokia paprasta forma ne visada yra tinkama, kadangi reikia surinkti daugiau duomenų.

Galime sukurti sudėtingas formas, naudojamas turto įvertinimui, tvoros kainos apskaičiavimui, langų kainos įvertinimui ir kitokias formas. Jos ne tik surenka įvairius duomenis, bet ir gali apskaičiuoti darbų sąmatą, siųsti PDF ataskaitą, ar priimti internetinius mokėjimus.

Gyvos pagalbos (Livechat) sistemos diegimas

Kai kurie lankytojai, iškilus klausimams, nori atsakymą gauti čia ir dabar. Kitu atveju, dažnai gali netgi palikti jūsų svetainę. Esant poreikiui realiu laiku atsakinėti į savo tinklapio lankytojų klausimus, galime įdiegti Livechat sistemą. Galite naudoti norimą sistemą pasirinktinai (tawk.to, Facebook Messenger ar kitas). Jeigu negalite visada būti prisijungę – ne bėda, sistema veiks kaip kontaktų forma. Prisijungti prie Livechat sistemos galėsite per bet kokį įrenginį, įskaitant ir iOS bei Android įrenginius.

Rezervacijos sistemos

Galime įdiegti rezervavimo sistemą bet kokiam verslui: apgyvendinimo paslaugas teikiantiems verslams, kirpėjams, gydytojams, turizmo agentūroms, automobilių remonto salonams, ir visiems, kuriems gali būti naudinga produktų ar paslaugų rezervavimo sistema.

Rezervacijos sistemą gali sudaryti kalendorius su užimtumo grafiku (kuomet galima pasirinkti laisvas dienas bei valandas ir t.t.). Galima nustatyti kainas pagal dienas, sezonus. Yra galimybė pridėti papildomas paslaugas, kurias galima apmokestinti pagal dienų ar žmonių skaičių. Esant poreikiui galima nustatyti, kuriomis valandomis ar dienomis galima atlikti rezervacijas. Taipogi, yra galimybė susieti su BookingAirbnb ir kitomis sistemomis.

Rezervacijos sistema gali būti kartu su apmokėjimo sistema, kurioje lankytojas turės galimybę susimokėti už rezervaciją. Mokesčio galimybės neribotos, pritaikome pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

Pagal Jūsų poreikius pritaikysime Jums labiausiai tinkančią rezervacijos sistemą.

Prenumeratos / narystės

Ribokite lankytojams prieigą prie tam tikro svetainės turinio. Lankytojai, norėdami matyti tam tikrą turinį, turėtų įsigyti mokamą arba nemokamą prenumeratą.

Panaudojimo galimybės:

 • Parduokite vaizdo įrašų kursus, pamokas, konsultacijas ir suteikite prieigą prie turinio tik tiems naudotojams, kurie už jį sumokėjo;
 • Sukurkite konkrečias svetainės sritis (įvairūs puslapiai), prie kurių prieigą gali turėti tik nariai;
 • Leiskite matyti blogo / naujienų / patarimų ar kitus įrašus tik prenumeratoriams;
 • Siūlykite skaitmeninius produktus (paveikslėlius, įvairius failai ir kt.), kuriuos galima įsigyti ir atsisiųsti naudojantis kreditų sistema;
 • Parodykite ribotą turinį (pvz., straipsnio peržiūrą) ir paraginkite naudotojus užsiregistruoti (ir sumokėti), kad pamatytų visą turinį.
 • Sukurti privačią parduotuvę, kurioje produktus gali peržiūrėti tik registruoti naudotojai;
 • Galimybė pritaikyti akcijas visiems produktams, jeigu lankytojas yra prenumeratorius, arba galima pasiūlyti nemokamą pristatymą.

Galime sukurti neribotą skaičių planų su skirtingomis leidimų taisyklėmis. Galime automatiškai nustatyti naudotojus, kaip konkretaus plano narius, kai jie užsiregistruoja. Kiekvienam plane esančiam turiniui, galite pasirinkti, kada jis bus prieinamas naudotojams. Todėl galite atidėti jo išleidimą palaipsniui (pavyzdžiui, pirmasis vaizdo įrašas bus prieinamas iš karto, antrasis – po savaitės ir t. t.).

Įvairių užklausų kūrimas

Galime sukurti įvairiausias užklausas, tokias kaip, kandidatavimo dėl darbo, tapimo partneriais ir t.t.

Užklausas gali sudaryti įvairūs duomenų laukeliai (teksto įvedimo, pasirinkimo, pažymėjimo varnele, failų įkėlimo, ir t.t.).

Esant poreikiui, pagal užklausose pateiktus duomenis, galima siųsti jums ar klientams automatiškai užpildytus PDF formatu dokumentus.

Ir daugybė kitų funkcijų, kurias galime pritaikyti pagal jūsų poreikius.

Apklausos ir testai

Reikia paprastos apklausos o galbūt funkcionalių testų? (pavyzdžiui KET testai). Galime jums sukurti praktiškai bet kokias apklausas ar testus.

Klausimuose galima įtraukti tiek vieną, tiek kelis atsakymus. Galimi įvairūs apklausos ir testų rezultatų atvaizdavimo būdai (grafikai, diagramos ir pan.). Galima kurti loginius veiksmus, pavyzdžiui – rodyti tik tam tikrus klausimus pagal pasirinktus atsakymus. Pateikiami klausimai gali būti sudaryti ne tik iš teksto,  bet ir iš nuotraukų, vaizdo, garsų ir ne tik. Taipogi, galima limituoti, kiek kartų galima balsuoti / spręsti testą. Yra galimybė apklausas ar testus įvairiais būdais apmokestinti.

Ir daugybė kitų funkcijų.

Renginių ir kiti kalendoriai

Jūsų svetainėje reikalingas kalendorius, kuriame galėtumėte paskelbti informaciją apie renginius ar kitą informaciją? Galime jums pritaikyti kalendorių pagal jūsų poreikius. Pavyzdžiui, galimybę pardavinėti bilietus į renginius internetu, susieti su Google Calendar, nustatyti pasikartojančius renginius, įterpti Google Maps, registracijos į renginį formą ir bet kokią kitą informaciją. Taipogi, galime pasiūlyti importuoti jūsų renginius iš CSV ar XML failų.

Įvairių lentelių ir diagramų kūrimas

Galime jums sukurti įvairiausių tipų lenteles ir grafikus. Lentelės gali turėti filtravimo galimybę, pavyzdžiui – paiešką pagal vardą, rikiavimą pagal kainą ir panašiai. Galime sukurti labai didelės apimties lenteles, kurios būtų pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. Galime įkelti duomenis iš Excel, CSV, XML, JSON failų. Be to, kiekviena lentelė gali turėti paieškos laukelį, įvairius kitus filtrus, puslapiavimą ir eksporto funkcijas: „Kopijuoti į iškarpinę”, „Eksportuoti į CSV”, „Eksportuoti į PDF”, „Eksportuoti į XLS”, „Spausdinti”.

Keletas idėjų kam galima pritaikyti:

 • Įvairių duomenų lentelės;
 • Statistikos lentelė su diagramomis;
 • Kainodaros lentelės;
 • Produktų / paslaugų palyginimo lentelė;
 • Produktų sąrašo lentelė;
 • Finansinė ataskaita;
 • Lygos rezultatų lentelė;
 • Ateinančių renginių lentelė;
 • Produktų sąrašo lentelė;
 • Kriptovaliutų reitingo lentelė;
 • ir daugybė kitų.

Skelbimų integravimas

Galime integruoti praktiškai bet kokių skelbimų sistemą pagal jūsų individualius poreikius, nesvarbu ar tai būtų įvairūs skelbimai, automobilių, darbo, paslaugų ar bet kokie kiti skelbimai.

Galime integruoti išmanų skelbimų filtrą, pagal kurį lankytojai galėtų kuo tiksliau išsifiltruoti skelbimus, taip pat, galima leisti ar neleisti lankytojams patiems kelti skelbimus nemokamai ar apmokestintai. Galime sukurti kokius tik norite skelbimo specifikacijos pildymo laukelius, be to, galime nustatyti įvairius loginius veiksmus (pavyzdžiui nerodyti kambarių skaičiaus, jeigu pasirinkti sklypai).

Galime integruoti skelbimų iškėlimo funkciją, rodyti žemėlapį ir daug kitų funkcijų . Esant poreikiui galima importuoti skelbimus iš XML arba CSV failų.

Interaktyvios vizualizacijos

Galime sukurti įvairiais vizualizacijas iš paveikslėlio ar kitų formatų. pritaikymo pavyzdžiai:

 • Nekilnojamo turto objektų planams;
 • Žemėlapiams;
 • Produkto prezentacijai;
 • Statistikai ir duomenų vizualizavimui.

Mokama reklamos vieta

Mokamos reklamos pardavimo plotai, padeda valdyti, parduoti ir rodyti reklamas savo svetainėje. Sistema apsaugota nuo blokavimo priemonių (pvz.: Adblock).  Galimybė parduoti reklamą per Lietuvos bankus ir kitas atsiskaitymo sistemas.

Daugiau funkcijų:

 • Suplanuokite savo skelbimus ir kontroliuokite jų paleidimą;
 • Skelbimų rodymo galimybė konkrečiuose įrenginiuose (mobiliuosiuose, planšetiniuose ar staliniuose kompiuteriuose);
 • Reklamos apmokestinimas už paspaudimus arba peržiūras;
 • Skelbimų rodymo / uždarymo parinktys po X sekundžių;
 • Rodymo limitas, jei norite rodyti tik X skelbimų vienam naudotojui / seansui;
 • Rodykite savo skelbimus daugiau nei 20 skirtingų būdų (šoninė juosta, plūduriuojantis, vaizdo įrašas, fonas, tinkleliai, pelės aktyvaus žymeklio ir kt.).

Forumai

Visada pravartu įsiklausyti į lankytojus ir klientus. Yra daugybė būdų, kaip tai padaryti, įskaitant socialinę žiniasklaidą, el. pašto apklausas ir kontaktų formas. Tačiau ar svarstėte galimybę į svetainę įtraukti forumus?

Kai kam forumai gali atrodyti pasenusi sąvoka, tačiau jie vis dar gana aktualūs. Interneto svetainėse diskusijų forumai naudojami, įvairiems į klientus orientuotiems tikslams, įskaitant atsiliepimus, pagalbą, produktų apžvalgas ir t.t.

Interneto forumai tapo funkcionalesni, juose įdiegtos tokios priemonės, kaip reitingavimo sistemos, apklausos ir būdai, padedantys veiksmingiau valdyti naudotojus ir užkirsti kelią šlamštui. Be to, forumai yra puikus indeksuojamo turinio šaltinis, padedantis jums užimti aukštą vietą paieškos rezultatuose. Kuo daugiau jūsų svetainėje bus naudingo turinio, tuo daugiau lankytojų ir sulauksite.