info@sbyte.lt Skambinkite: +370 639 66980

Blogas

Svetainės reikalavimai

Internetinės svetainės / Birželio 3, 2017
Bent jau pastaruoju metu, nuosava internetinė svetainė tapo  vos ne  privalomu normaliai dirbančios įmonės atributu. Dažnu atveju informacinis puslapis yra įmonės vizitinė kortelė.  Tai reiškia, kad internetinė svetainė yra virtualus lankstinukas, kuris pristato tiek pačią įmonę, tiek jos paslaugas ar produkciją.
Internetinės svetainės dažnai skiriasi savo funkcijomis. Pavyzdžiui vienuose internetiniuose puslapiuose gali būti integruoti įvairių paskirčių forumai, paieškos sistemos, bibliotekos, nuorodos, kalbos pasirinkimas,   tačiau internetinių svetainių privalumas yra tas, kad jas galima greitai ir patogiai atnaujinti, pridėti naujas funkcijas arba pašalinti tas funkcijas, kurios nėra naudojamos.
Tačiau internetinių svetainių kūrimas nėra paprastas. Norint, kad svetainė atitiktų aukščiausius reikalavimus pirmiausiai turi būti įdiegta turinio valdymo sistema (TVS), o ji turi būti paprastai naudojama ir suteikianti prieigą daugiau nei vienam vartotojui, nes kelių asmenų bendradarbiavimas gali užtikrinti reguliarų internetinės svetainės atnaujinimą. Profesionaliai sukurtos svetainės parsisiunčiami duomenys turi būti be klaidų, nes kitaip gali nukentėti svetainės įvaizdis.  
Kalbant apie internetinės svetainės stilių, tai tekstas turi būti nuosekliai  išdėstytas, kalbų pasirinkimas turi būti aiškioje, matomoje vietoje, dažniausiai jis būna svetainės viršuje, o kalbų pasirinkimą yra rekomenduotina diegti tik tuomet kai jis jau yra beveik paruoštas. Taip pat ne ką mažiau svarbi yra ir svetainės navigacija. Ji turi būti aiški, kad lankytojas galėtų suprasti kur jis yra, o taip pat, jog galėtų grįžti į pradinį puslapį ar kitus skyrius, sritis.
Norint, kad interneto svetainė būtų lengviau randama paieškos sistemos, yra būtina joje sutvarkyti internetinės svetainės raktinius žodžius.  O siekiant, kad internetinės svetainė būtų patogi ne tik kompiuterių naudotojams, bet ir kitų išmaniųjų įrenginių turėtojams, reikia kad svetainės dydis būtų pritaikomas kiekvieno išmaniojo įrenginio ekrano dydžiui ir rezoliucijai.
Nors ir kokybiškai internetinės svetainė leidžia pritraukti daugybę naujų verslo klientų, tačiau svetainės kūrimas reikalauja nemažai laiko, bei pastangų, juo labiau, jeigu nesate su tuo susidūrę anksčiau. Todėl tam  tikslui yra patartina kreiptis pas internetinių svetainių kūrėjus.
Senesnis įrašas Pradžia Naujesnis įrašas
Top