info@sbyte.lt Skambinkite: +370 639 66980

Blogas

Vieno puslapio interneto svetainės

Dizainas / Gegužės 25, 2017

 
Sprendžiant klausimą kokios svetainės reikėtų tiek verslui, tiek asmeninėms reikmėms, reikėtų remtis jų privalumais bei savybėmis, nes remtis vien galimų variantų pavyzdžiais nebe užtenka.
Internetinių svetainių tipai gali būti keli. Vienas iš jų yra vieno puslapio internetinės svetainės, kurios turi savo privalumų, kuriuos pabandysime išsamiai išdėstyti.
Interneto svetainės veikimo greitis yra labai svarbus faktorius, įtakojantis  naršymo patogumą pačiam vartotojui. Nėra jokia paslaptis, kad niekas nemėgsta ilgai laukti. O taipogi nėra gerai prarasti interneto svetainės lankytojus vien dėl to, kad  negali jiems pasiūlyti dviem sekundėm didesnio naršymo greičio. Bet kai yra kalbama apie internetinį puslapį, kartais tai gali kainuoti labai brangiai. O  štai čia vieno puslapio interneto svetainės turi pranašumų lyginant su daugybės puslapių svetainių variantais.
Vieno puslapio interneto svetainės užsikrauna greičiau ir taip pat turi paprastesnę struktūrą lyginant su tradiciniais. Vieno puslapio svetainių atveju paprastumas reiškia daug. Sprendžiant dizaino klausimą,  reikia apsvarstyti svetainės turinio išdėstymo vietą bei jos ribas.
Tačiau yra aišku tai, kad vieno puslapio interneto svetainės nėra tinkamos stambioms korporacijoms. Taigi šioms kompanijoms reikia įprastos svetainės su dideliu puslapių skaičiumi, nes tokiu atveju yra patogiau sutalpinti didelį  kiekį informacijos. O taip pat vieno puslapio svetainių lankytojams reikia reikia slinkti žemyn į apačią, norint   pamatyti visą informaciją. Vienais  atvejais tai yra patogu, o kitais ne visai.  Tiems lankytojams, kurie interneto svetainėje svečiuojasi pirmą kartą, tai yra patogu, nes visą reikiamą informaciją galima rasti viename puslapyje, todėl nereikia ieškoti informacijos, kuri gali būti išsibarsčiusi skirtinguose puslapiuose.
Akivaizdu yra ne tik tai, kad  daugybę puslapių turinčią svetainę  lėčiau užkrauna, bet ir tai kad tokios svetainės priežiūra yra sudėtingesnė.
Todėl yra labai svarbu iš anksto numatyti koks bus interneto svetainės tikslas. Atsakius į šį klausimą kitas žingsnis yra kreiptis pas informacinių technologijų specialistus užsisakyti tokią paslaugą kaip svetainių kūrimas.  Tokiu būdu informacinių technologijų specialistai ne tik jums suteiks konsultaciją, bet sukurs jums svetainę pagal jūsų poreikius.
Senesnis įrašas Pradžia Naujesnis įrašas
Top