info@sbyte.lt Skambinkite: +370 639 66980

Blogas

Kodėl jūs turėtumėte turėti savo internetinę parduotuvę

Internetinės parduotuvės / Gegužės 9, 2017
Internetinių parduotuvių nuoma – tai viena platforma, kuri priklauso ne jums ir turi daug naudotojų. Įsivaizduokite, kad atidarėte parduotuvę prekybos centre, mokate už nuomą ir jūs turite laikytis kitų sudarytomis taisyklėmis.  Būtent tai ir yra internetinių parduotuvių nuoma. Nuomodamiesi internetinę parduotuvę jūs turite daug limitų dizainui, funkcionalumui, ir savo verslo valdymui.
 
Paklauskite savęs, kodėl turėtumėte nuomotis parduotuvę, kuri yra kontroliuojama kažkieno kito? Ar jūs norite, kad būtų kontroliuojamas jūsų verslas ir kainos? Nesakome, kad reikia staiga nustoti naudotis internetinių parduotuvių nuoma. Internetinių parduotuvių nuoma yra gera pradžia jūsų verslui atsistoti ant kojų, kadangi reikalauja mažiau įdėti darbo ir yra pigesnis sprendimas, kadangi reikia mokėti mėnesinį mokestį. Tačiau ilgai nuomojantis ši paslauga yra gerokai brangesnė, negu susimokant vienkartinį mokestį programuotojams už nuosavą internetinę parduotuvę. Turėdami nuosavą internetinę parduotuvę, jūs turite pilną kontrolę ir galite bet kada pakeisti programuotojų komandą, taisykles, serverį, dizainą ir t.t.
 
Taipogi nereikėtų pardavinėti savo prekes per internetines prekyvietes (ebay, amazon ir pan.). Pradėti verslą internetinėse prekyvietėse yra ypač sunku. Tokiose prekyvietėse, jeigu norite parduoti daug prekių jūs turite turėti daug teigiamų atsiliepimų ir pardavinėti už žemesnę kainą nei jūsų konkurentai. Tokiose svetainėse klientai pirmiausiai atkreips dėmesį į atsiliepimus, ir kainą, nes prekių asortimentas didelėse internetinėse prekyvietėse yra ypač gausus. Jeigu jūs turite nuosavą internetinę parduotuvę jūs išvengiate ypač didelio kainų karo, ir jums nereikia varžytis su daugybę kitų pardavėjų, kurie turi daug teigiamų atsiliepimų. 
Senesnis įrašas Pradžia Naujesnis įrašas
Top